FAME MMA

Piotr Szeliga chce walczyć z „Arabem”! Proponuje gołe pięści! „Przebudziłeś coś niepotrzebnego. Przyparty do muru potrafię zaskoczyć sam siebie”

Piotr Szeliga podjął decyzję w sprawie wyzwania rzuconego przez „Araba”. Jest gotowy zmierzyć się z raperem nawet na gołe pięści.

Przed świętami Bożego Narodzenia na swoich social mediach Gabriel Al-Sulwi znany jako „Arab” zamieścił wpis, w którym zwrócił się do innego zawodnika FAME Piotra Szeligi. Raper zdradził, że rzucił mu wyzwanie, jednak ten nie przyjął oferty.

Aby przekonać Szeligę do pojedynku „Arab” poruszył temat Rafała Antończaka. Uznał, że walka będzie dobrą promocją zbiórek pieniędzy na trenera, który zasłabł podczas ostatniego pojedynku i zapadł w śpiączkę. Antończak został już wybudzony, jednak musi przejść kosztowną rehabilitację.

– @szeli_aesthetic – Piotrek odmówiłeś mi walki w mma. Rozumiem, nie masz ani zapasów, ani parteru. Proponuję Ci więc w hołdzie dla naszego wspólnego trenera Rafała Antończaka starcie na zasadach Muay Thai. Taką walką przyczynimy się mocno do rozpromowania zbiórek na jego leczenie i oddamy hołd Trenerowi. Tylko nie pisz o kontuzji czy innych filozofiach, by się wykręcić, bo walka dla Rafała jest sprawą honorową – napisał na Facebooku „Arab”.

Szelidze mocno nie spodobało się to, w jaki sposób raper próbuje przekonać go do pojedynku. W mocnych słowach odpowiedział na jego wyzwanie i oskarżył o to, że wykorzystuje tragedię trenera, żeby doprowadzić do takiego zestawienia.

Sprawdź!  Piekielnie mocne ciosy trafiają w głowę Jacka Murańskiego! Tak Arkadiusz Tańcula rozprawił się z rywalem! (VIDEO)

Na swoich social mediach Szeliga zamieścił długą odpowiedź, w której między innymi napisał, że rozmawiał z żoną trenera:

– Żonie Rafała Antończaka też się to nie spodobało, widząc się z nią dziś, zapytała, co ty odpi*rdalasz? A ty dzwoniłeś? Zapytać się co u trenera? Czy można jakoś pomóc? Ja jestem lojalny wobec swojego trenera i pomagam od samego początku i będę to robił do samego końca aż nie postawie go na nogi. A ty, chcesz na tragedii budować walkę?

Freak fighter wyjaśnił również, że nie odrzucił całkowicie wyzwania „Araba”. Jako że raper ma większe doświadczenie i trenuje znacznie dłużej, sztab trenerski doradził Szelidze, by ten przyjął propozycję po tym, jak zrobi kolejne dwie walki.

Ostatecznie „Szeli” oświadczył, że jest gotowy na ten pojedynek. 1 stycznia zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym potwierdził, że chce walczyć i zaproponował nawet walkę na gołe pięści.

– Zweryfikowano
@arab_na_bicie To tak na Nowy Rok.
Ja i mój TEAM zapraszamy cię na Wojnę!
Małe rękawice, mogą być gołe pięści😉, formuła bokserska „wchodzimy we dwóch, wychodzi o własnych siłach jeden.
To mogę zagwarantować, bo wychodzę tam z dedykacją i z pełną mobilizacją, by wygrać!
No, chyba że obsrasz zbroje?
Ja żaden stójkowicz czy parterowiec zwykły uderzacz jak to mnie dla żartu nazywają 😉hehe.
Dalej nie uznaje twojej polityki, bo posługując się emocjami i Trenerem jako kartą przetargową straciłeś w moich oczach, za to w innych przypomniałeś smród, który niegdyś zostawiłeś.
Nie będziemy tu prali brudów, bo to nie o to chodzi, nadal twierdze, że twoje intencje są nieszczere i uważam, że powinieneś przeprosić za tą Szopkę, którą odj*bałeś przed świętami i to nie mnie a bliskich trenera, których uraziłeś, a jeżeli zrobiłeś to na prawdę z premedytacją to ch*j ci w dziąsło bez kitu.
Można było zadzwonić i zaproponować taką inicjatywę wtedy przegadalibyśmy to z rodziną i byłaby inna bajka.
Jedynym Happy Endem w tej bajce będzie rozgłos zbiórki i pieniądze na rehabilitacje trenera.
Ty stawiając mnie pod ścianą publicznie, używając argumentów, obok których nie przejdę bokiem, przebudziłeś coś bardzo niepotrzebnego, bo ja przyparty do muru potrafię zaskoczyć sam siebie.
I dla tej sprawy jestem gotowy wyjść z tobą do klatki, zawsze byłem i ty to wiesz, tylko czasem są etapy, których nie przeskoczysz.
No to oficjalnie już zapraszam cie do Tańca!
PS: I to żaden twój trener 😉.
A wszystkim życzę Dużo dużo dużo zdrówka na ten nowy rok, bo zdrówko jest najważniejsze!
I trochę szczęścia a reszta zawsze jakoś będzie 😉👊

Źródło: Instagram

Sprawdź!  "Ferrari" wyjaśni konflikt z "Polakiem" poza klatką! "Jak pójdę siedzieć to trudno. Grożą mojemu dziecku"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.