FAME MMA

(VIDEO) Szeliga daje „Arabowi” dokumenty do podpisania przed FAME 13! „Jesteś je**nym farmazonem! Nie ufam ci!”

Za nami oficjalne ważenie przed galą FAME 13, na której dojdzie do wyczekiwanego pojedynku pomiędzy „Arabem” i Piotrem Szeligą.

Podczas ceremonii nie brakowało emocji. W tym zestawieniu jest bardzo dużo złej krwi, a zawodnicy mają do wyjaśnienia konflikt, który trwa od momentu, gdy raper rzucił wyzwanie Szelidze. Uznał, że pojedynek będzie dobrą promocją zbiórek dla trenera Antończaka.

Rywalowi nie spodobało się to, w jaki sposób „Arab” próbował doprowadzić do pojedynku i początkowo nie chciał z nim zawalczyć, jednak ostatecznie w Arenie Gliwice dojdzie do starcia na zasadach K-1 w małych rękawicach.

„Arab” od początku konfliktu nie angażuje się w kłótnie z przeciwnikiem i nawet nie odpowiada na wyzwiska, które padają z jego ust. Podczas ostatniego spotkania twarzą w twarz ponownie padły mocne słowa ze strony Piotra Szeligę.

Co ciekawe, „Szeli” wcześniej przygotował papiery i dał je do podpisania „Arabowi”, gdyż nie wierzy, że ten wywiąże się ze swoich obietnic i odda gażę na leczenie trenera Rafała Antończaka.

Jesteś je*anym farmazonem, ja ci nie ufam, nie wierzę ci. Jak ufać twojemu słowu, jak jesteś je*anym farmazonem – powiedział Szeliga rywalowi, który odmówił podpisania dokumentów.

Sprawdź!  Denis Załęcki proponuje starcie 2vs2! Razem ze swoim ojcem chce zawalczyć z Muańskimi! "Taka walka nie trwałaby dłużej niż 20-30 sekund"

Całe ważenie i face-to-face znajdziecie w nagraniu poniżej.

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Piotr Szeliga więcej na temat papieru, jaki przygotował dla „Araba” powiedział w wywiadzie dla fansportu.pl

Kursy bukmacherskie na walkę Piotr Szeliga vs „Arab”

Według bukmacherów Piotr Szeliga od początku był sporym underdogiem, jednak z czasem kurs na jego zwycięstwo zaczął mocno spadać. W ubiegłym tygodniu wynosił on 2.60, natomiast dzisiaj już 2.00.

Źródło: BetClic

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.