FAME MMA

Świetna zapowiedź Fame Friday Arena. Gala już w przyszłą sobotę!

Już tylko kilka dni oczekiwania pozostało fanom freak fightów na premierową galę Fame Friday Arena #1. Atmosferę rozgrzewa dodatkowo trailer zapowiadający to wydarzenie.

Nowy projekt Fame MMA ma na celu trafienie do mniejszych aren rozrzuconych po Polsce, w których niekoniecznie mogłoby dojść do numerowanych gal. W związku z niedawnym zamknięciem HIGH League na rynku pojawiło się też wielu dostępnych zawodników, którzy znaleźli miejsce w największej federacji freak fight w Europie.

Wszyscy będą mogli przekonać się, czy faktycznie Paweł Tyburski jest gotów na walkę w sportowych organizacjach. „Księżniczka” zmierzy się z Michałem Pasternakiem w K-1, a wcześniej po latach przerwy powróci jego brat bliźniak, Piotr. Interesująco zapowiada się starcie „Jaxu” vs „Medusa”, w którym pierwszy z zawodników może korzystać z pełnego MMA. Drugi z kolei wykorzystywać będzie jedynie mógł technik BJJ.

Dostępne już jest PPV na Fame Friday Arena. Cena zaczyna się od 34,99 zł za wariant BASIC i 39,99 zł za opcję PREMIUM. Wydarzenie odbędzie się już w piątek 21 lipca o godzinie 19:30. Bilety na galę wyprzedały się na długo przed eventem.

Sprawdź!  Tyburski uważa się za lepszego stójkowicza! Wiemy, kiedy może dojść do rewanżu z Pasternakiem [WIDEO]

Kolejny klimatyczny trailer FAME

Przed Fame Friday Arena #1 nie mogło zabraknąć kolejnego, bardzo klimatycznego filmu zapowiadającego walki. Organizacja po raz kolejny stanęła na wysokości zadania, a nagranie w 15 godzin zebrało 100 tysięcy wyświetleń. To oczywiście świadczy o tym, że fani nie mogą doczekać się takich zestawień, jak Kubańczyk vs Alberto, czy debiutu w federacji Piotra Świerczewskiego!

Kursy bukmacherskie na Fame Friday Arena

Podobnie, jak inne gale Fame MMA, tak i Fame Friday Arena #1 obstawić możecie wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Nowi użytkownicy otrzymają wyjątkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 200 zł. Jeśli Twoje typy będą dobre, wysoka wygrana trafia na konto. Jeśli kupon okaże się on przegrany – stawka WRACA do gracza!

Pełna oferta bukmachera BetClic dostępna po kliknięciu w poniższą grafikę.

-> Odbierz BONUS na Fame MMA!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.