FAME MMA

Norman Parke zakłada się z „Popkiem” przed FAME 13! „Jeśli przegram, na następną walkę wytatuuję sobie…”

Norman Parke podczas ceremonii ważenia postanowił podbić stawkę przed jutrzejszym pojedynkiem z „Popkiem” na gali FAME 13 w Gliwicach.

Już w sobotę w co-main evencie dojdzie do długo wyczekiwanego starcia. Były zawodnik UFC i KSW zmierzy się z kilkadziesiąt kilogramów cięższym rywalem. Według ekspertów różnica w wadze nie da „Popkowi” większej przewagi i faworytem tego starcia jest bardziej doświadczony „Stormin”.

Obaj zawodnicy podchodzą do siebie z szacunkiem i nie ma pomiędzy nimi złej krwi. „Popek” wielokrotnie wspominał, że bardzo lubi pojedynki Normana Parke i docenia jego umiejętności.

Dlatego właśnie raper zdecydował się na starcie z zawodowym fighterem, mimo że do wyboru miał kilku innych przeciwników. „Popek” jednak chciał najmocniejszego rywala, który jest najlepszym zawodnikiem w całej organizacji.

„Stormin” przed samą walką postanowił podbić stawkę i zaoferował ciekawy zakład. Parke nie ma wątpliwości, ze jutro zwycięży i zaproponował, że jeśli przegra, do kolejnej walki wejdzie do klatki z wytatuowanym na czole napisem „Kocham Popka”.

Zawrzyjmy umowę. Jeśli mnie pokonasz, na następną walkę wytatuuję sobie „Kocham Popka”. Na następną walkę. Ale jeśli ja wygram, chcę żebyś wspomniał o mnie w następnej piosence. Mamy umowę? – zaproponował Parke.

W odpowiedzi „Popek” powiedział – Umowa – po czym podał rywalowi rękę.

Sprawdź!  Amadeusz Ferrari wyjaśnia jak doszło do bójki z trenerem Bonusa BGC - "Powiedziałem mu, żeby spi***alał i ..."

Całe ważenie oraz face-to-face przed galą FAME 13 znajdziecie w nagraniu poniżej.

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Kursy bukmacherskie na walkę Norman Parke vs „Popek”

Mimo znacznej przewagi kilogramów bukmacherzy jako faworyta wskazują bardziej doświadczonego Normana Parke. Dla Irlandczyka będzie to już 28 walka karierze. „Popek” dysponuje jednak potężną siłą, o czym przekonał się sam Mariusz Pudzianowski, pod którym ugięły się nogi, gdy przyjął mocny prawy.

Źródło: BetClic

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.