FAME MMA

(VIDEO) OGROMNA stawka walki wieczoru FAME 15! Main event nie tylko o tytuł Królowej Freak Fightów!

Wczorajsza konferencja prasowa przed FAME 15 wedle oczekiwań przyniosła wiele emocji. Poznaliśmy wszystkich bohaterów i bohaterki gali oraz kolejne informacje dotyczące wydarzenia.

FAME 15 odbędzie się już w piątek 26 sierpnia, a nie jak zakładano wcześniej w sobotę 27 sierpnia. Na wczorajszej konferencji prasowej o godzinie 21:00 ruszyła też sprzedaż biletów, na które natychmiast rzucili się wszyscy fani największej freak fightowej organizacji!

Wydarzenie zapowiada się naprawdę znakomicie. Tego samego wieczoru Arkadiusz Tańcula ma zmierzyć z Mateuszem Murańskim w MMA, a następnie z ojcem przeciwnika, Jackeim – to starcie odbędzie się w klatce rzymskiej. Jeśli „Aroy” nie będzie w stanie wyjść do starszego z rodu, to w jego miejsce na zastępstwo wskoczy debiutant – popularny „Szalony Reporter”!

OGROMNA stawka w walce wieczoru!

Najważniejszym pojedynkiem gali FAME 15 będzie historyczne starcie o pas Królowej Freak Fightów, o który zmierzą się „Lil Masti” oraz „Linkimaster”. Aniela Bogusz jest na co dzień zawodniczką konkurencyjnej federacji High League i została wypożyczona na walkę, w której wyłoniona zostanie najlepsza fighterka freakowych organizacji.

Na konferencji FAME 15 okazało się też, że nie tylko tytuł Królowej Freak Fightów znalazł się w stawce main eventu. „Linkimaster” na szali postawiła także swój pas kategorii koguciej do 61,2 kg! „Lil Masti” również dołożyła coś od siebie. Zawodniczka pokonując Linkiewicz na gali Fame MMA 4 przed trzema laty została championką kobiet w wadze OPEN i na FAME 15 również ten tytuł będzie w stawce!

Sprawdź!  Nowy mistrz FAME MMA! Adrian Polański stracił pas kategorii półśredniej! „Wiewiór” wygrywa

To oznacza, że i tak już historyczny main event będzie pojedynkiem o 3 korony mistrzowskie. Dodatkowo federacja Fame MMA ryzykuje całkiem sporo, bo może się okazać, że zawodniczka, która posiada oba ich pasy walczy dla konkurencyjnej organizacji.

Kursy bukmacherskie na walkę „Lil Masti” vs. „Linkimaster”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.