FAME MMA

Murański po porażce Alana: „Chciał się bić z Różalem, z Oleksiejczukiem, a dostał lanie od aktora”

Za nami gala FAME 14, na której doszło do walki pomiędzy Mateuszem Murańskim i Alanem Kwiecińskim. Zawodnicy wyjaśnili w klatce głośny konflikt.

Pomiędzy fighterami było bardzo dużo złej krwi. Przed galą dochodziło awantur i nie szczędzili sobie ostrych słów. Alan był nawet gotowy walczyć z dwoma Murańskimi jednego wieczoru. Najpierw chciał zmierzyć się z Mateuszem, a zaraz po nim z jego ojcem.

Jak się okazało, „Alanik” nie poradził sobie z jednym rywalem. Mimo że jest kickboxerem, to miał spore problemy w walce w stójce. Murański zaskoczył go mocnymi ciosami i dwukrotnie posłał go na deski. Lepiej radził sobie także w parterze.

Po niejednogłośnej decyzji w górę powędrowała ręka Mateusza. Co ciekawe, Alan już cieszył się z wygranej, a po werdykcie był mocno zdenerwowany i nie zgadzał się z sędziami. Twierdził, że wygrał 2 z 3 rund.

Jacek Murański po FAME 14

Porażkę Alana skomentował ojciec jego rywala. Jacek Murański w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco przypomniał, że jeszcze niedawno Kwieciński chciał walczyć z Marcinem Różalskim. Myślał, że „Różal” oferuje starcie, chociaż takiej propozycji nigdy nie było.

Sprawdź!  (VIDEO) Tak wygląda Alan na testosteronie! Prezentuje swoją formę przed FAME 16! Zobaczymy ciężki nokaut?

„Alanik” był również gotowy również zawalczyć z Cezarym Oleksiejczukiem, który jest aktualnym mistrzem FEN. Pomiędzy zawodnikami było bowiem bardzo dużo złej krwi.

– Trzeba brać poprawkę na inne aspekty. Po pierwsze jest zawodowcem, nie dawniej niż parę miesięcy temu całkiem serio do walki wyzywał Marcina Różalskiego. Całkiem serio wyzywał w mojej ocenie przyszłego mistrza UFC młodego Oleksiejczuka i całkiem serio robili face-to-face Alan z Czarkiem. Tyle mogę podsumować. Chciał się bić z olimpem światowego MMA, a dostał lanie od aktora.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.