FAME MMA

Murański po porażce Alana: „Chciał się bić z Różalem, z Oleksiejczukiem, a dostał lanie od aktora”

Za nami gala FAME 14, na której doszło do walki pomiędzy Mateuszem Murańskim i Alanem Kwiecińskim. Zawodnicy wyjaśnili w klatce głośny konflikt.

Pomiędzy fighterami było bardzo dużo złej krwi. Przed galą dochodziło awantur i nie szczędzili sobie ostrych słów. Alan był nawet gotowy walczyć z dwoma Murańskimi jednego wieczoru. Najpierw chciał zmierzyć się z Mateuszem, a zaraz po nim z jego ojcem.

Jak się okazało, „Alanik” nie poradził sobie z jednym rywalem. Mimo że jest kickboxerem, to miał spore problemy w walce w stójce. Murański zaskoczył go mocnymi ciosami i dwukrotnie posłał go na deski. Lepiej radził sobie także w parterze.

Po niejednogłośnej decyzji w górę powędrowała ręka Mateusza. Co ciekawe, Alan już cieszył się z wygranej, a po werdykcie był mocno zdenerwowany i nie zgadzał się z sędziami. Twierdził, że wygrał 2 z 3 rund.

Jacek Murański po FAME 14

Porażkę Alana skomentował ojciec jego rywala. Jacek Murański w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco przypomniał, że jeszcze niedawno Kwieciński chciał walczyć z Marcinem Różalskim. Myślał, że „Różal” oferuje starcie, chociaż takiej propozycji nigdy nie było.

Sprawdź!  (VIDEO) Trener Wrzoska o awanturze z kibicem na FAME 12: "Krzyczał wypier**lać wrzody, je**ni frajerzy. No i że tak powiem..."

„Alanik” był również gotowy również zawalczyć z Cezarym Oleksiejczukiem, który jest aktualnym mistrzem FEN. Pomiędzy zawodnikami było bowiem bardzo dużo złej krwi.

– Trzeba brać poprawkę na inne aspekty. Po pierwsze jest zawodowcem, nie dawniej niż parę miesięcy temu całkiem serio do walki wyzywał Marcina Różalskiego. Całkiem serio wyzywał w mojej ocenie przyszłego mistrza UFC młodego Oleksiejczuka i całkiem serio robili face-to-face Alan z Czarkiem. Tyle mogę podsumować. Chciał się bić z olimpem światowego MMA, a dostał lanie od aktora.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Face to face "Don Kasjo" vs Marcin Wrzosek i "Boxdel"! Awantura z włodarzem FAME!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.