High League

[VIDEO] Słynni policjanci manipulują wypowiedzią Załęckiego! „Taki człowiek jak Denis powinien być marginesem społecznym…”

Ostatni materiał z udziałem Denisa Załęckiego na kanale Fansportu TV odbił się szerokim echem. Dotarł też do znanego duetu braci z TikToka – braci Kłeczek.

Panowie dali się poznać publiczności przed pięcioma laty, gdy wzięli udział w 10. edycji programu „Mam Talent”. Później pojawili się na TikToku, gdzie prezentowali swoją codzienną pracę w policji. Ich filmiki spodobały się wielkiemu gronu publiczności poprzez dystans i ciekawe informacje. Bracia Kłeczek łącznie uzbierali ponad 1.3 miliona obesrwujących.

Do policyjnego rodzeństwa dotarł też materiał z udziałem Denisa Załęckiego, jaki pojawił się na kanale Fansportu TV. Toruński „Bad Boy” odpowiadał na pytania fanów, a jedno z nich dotyczyło tego, kogo by uratował: topiącego się policjanta, czy Piotra Szeligę?

Cały materiał możecie obejrzeć poniżej. Pytanie i cała odpowiedź Denisa od 0:50-1:11.

Podejście freak fightera do funkcjonariuszy jest powszechnie znane – Denis niespecjalnie za nimi przepada. Podobnie jest zresztą z „Szelim”, którego Załęcki potraktował „ojcowskim liściem” na trybunach podczas ostatniej gali Fame MMA. Torunianin zrozumiał jednak, że pytanie było z tych „zaczepnych”.

Sprawdź!  Trener Azhiev ocenia umiejętności Pashy: "Boks to jego najsłabsza płaszczyzna. Ma przede wszystkim..."

Żadnego, żadnego! – odpowiedział rozbawiony pytaniem „Bad Boy”, dodając za chwilę – Oczywiście nie życzę nikomu śmierci! Żeby tam zaraz nie było jakichś głupot…

Tej drugiej części odpowiedzi nie słyszeli lub słyszeć nie chcieli bracia Kłeczek, którzy na swoim TikToku zamieścili jedynie fragment, a nie całą wypowiedź Denisa Załęckiego. Wszystko oczywiście opatrzyli swoim komentarzem.

Gdzie są ci wszyscy influencerzy, twórcy internetowi, organizacje, które tak dużo mówią o moralności, tolerancji, prawach człowieka? Przecież ten gość właśnie powiedział, że pozwoliłby na śmierć drugiego człowieka… – powiedział jeden z bliźniaków.

Denis, postaw się w takiej sytuacji – oczywiście nie życzymy ci tego. Twoja córka walczy o życie. Osoba, która może uratować jej to życie nie robi tego tylko ze względu na to, że to ty jesteś jej ojcem. Ma takie zasady… – porównał sytuację drugi.

Przy okazji oberwało się też wymienianym wcześniej influencerom, którzy nie zareagowali na słowa „Bad Boya”. Dodali też, że jedna z najbardziej medialnych gwiazd freakowej federacji High League nie powinien mieć pola do popisu.

Sprawdź!  (VIDEO) Konrad Karwat otwiera galę High League 2! Skończył "Tarzana" w 2 rundzie!

Gdzie jest ta granica? Ta wasza cisza pokazuje, że pozwalacie na tego typu patologiczne wypowiedzi. Taki człowiek jak Denis powinien być marginesem społecznym i nie powinien być nigdzie promowany.

@braciakleczekjumpworld Czemu nikt o tym nie mówi? #moralność #wartosci #granica ♬ dźwięk oryginalny – bracia Kłeczek

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.