High League

(VIDEO) Scarface z kolegami zaatakowali Piotra Kałuskiego! Jest nagranie z awantury, o której mówił Ferrari: „Gdzie są ku*wa zasady? Honorowe jeden na jeden?

Do sieci trafiło nagranie, o którym podczas ostatniej konferencji High League wspominał freak fighter Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Zawodnik FAME został wypożyczony do HL, żeby móc stoczyć pojedynek z Pawłem „Scarfacem” Bombą. Pomiędzy rywalami jest bardzo dużo złej krwi i dochodziło kilkukrotnie do awantur. Po dogadaniu walki wydawało się, że emocje nieco opadły, jednak podczas konferencji doszło do bójki.

Podczas face-to-face Bomba uderzył z liścia „Ferrariego”. Kiedy zawodnicy ponownie stanęli twarzą w twarz, tym razem Roślik rzucił się na przeciwnika z pięściami, po czym zostali rozdzieleni przez ochronę.

Jest nagranie z awantury pomiędzy Bombą i Kałuskim

Poza „Ferrarim” zawodnik High League jest skonfliktowany także z jego kolegą Piotrem Kałuskim znanym jako „Ochroniarz oszusta z Tindera”. Bomba zaatakował go m.in. podczas ceremonii ważenia przed Prime Show MMA 2. Chwilę później na zewnątrz doszło pomiędzy nimi do bójki.

Co więcej, „Ferrari” podczas konferencji poruszył temat innej awantury – Czemu go pobiłeś później w tym klubie z kolegami? Czemu go najebaliście w kilku? Gdzie są kurwa zasady? Jakieś honorowe jeden na jeden? – zapytał rywala Roślik.

Sprawdź!  (VIDEO) Mirosław Okniński przekonany o wyższości MMA. "Janikowski nie jest najlepszy, a wygrał z mistrzem..."

W odpowiedzi „Scarface” wspomniał, że sam został przez nich zaatakowany po swojej walce na High League 3 – Jakie kurwa honorowe zasady? Frajerze, rzuciliście się na mnie w czterech po mojej walce, nieudacznicy, nie daliście rady mi zrobić nic w czterech. Jak was zobaczyłem w paru w Sopocie, to przejechaliśmy się po was, jesteście pizdami!

Na koniec „Ferrari” zapowiedział, że nagranie z tamtej bójki zostanie opublikowane na jego social mediach – Nie po was, bo mnie tam nie było, był jeden, a ciebie nie zaatakowaliśmy! Mam całe nagranie, jak lał z kolegami Piotrka! Każdy wie, że to ty! Zapraszam wszystkich na Instagram, zobaczycie, jakie ma zasady, kiep pierdolony.

Poniżej znajdziesz wspomniane nagranie:

Kursy bukmacherskie na walkę „Scarface” vs „Ferrari”!

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański wyjaśni konflikt na ulicy? Ostro atakuje Popka: "Rozp***dolę go jak tylko go zobaczę! Mogę walczyć na ulicy!"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.