High League

(VIDEO) Mirosław Okniński twardo trzyma się zasad! Jest nagranie z wyrzucenia zawodnika z treningu!

Do nietypowej sytuacji doszło ostatnio na treningu Mirosława Oknińskiego. Najpopularniejszy szkoleniowiec od MMA w Polsce wyrzucił z treningu jednego z podopiecznych!

Mirosław Okniński jest głównym trenerem Akademii Sportów Walki Wilanów. Pod jego okiem szkoli się wielu znakomitych zawodników, jak chociażby Michał Pasternak. To też właśnie u niego swoje umiejętności przed walką z Arturem Szpilką na High League 4 szlifuje Denis Załęcki.

Na jednym z treningów u Oknińskiego pojawił się dziennikarz MMA-bądź na bieżąco, Hubert Mściwujewski, znany między innymi z prowadzenia konferencji Fame MMA. Zdradził on, że trener wyrzucił jednego z zawodników z sali! Trener Mirek przedstawił sytuację:

Słuchajcie, no był tutaj kolega, który myślał, że wszystko wolno. I zaczął reklamować jakiś testosteron, jakieś środki wspomagające… No ja mówię: nie no, sorry. Nie będę takich rzeczy promował. I mówię mu, żeby się nie odzywał, a on dalej gada, gada, gada… To ja mówię: dowiedzenia, dziękuję, nie trenujesz tu.

W rzeczywistości nie było jednak tak łagodnie i poprawnie politycznie. Znany kanał Ebe Ebe wypuścił krótkie wideo, które zapowiada dłuższe nagranie w tej sprawie. Można tam usłyszeć, jakie słowa wobec zawodnika skierował główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów:

Sprawdź!  Tyburski ostro o Burneice! Zabrał głos po konferencji: "Wieśniaku ku*wa naucz się polskiego! Tfu na twoją siłownię!"

Mówię do ciebie, k***wa nie trenujesz. Pakuj się i wy***dalaj. Pakuj się i wy***dalaj! Jak przemyślisz i przyjdziesz normalny, to k***wa może cię kiedyś przyjmę!

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.