FAME MMA

(VIDEO) Rywal „Krychy UFC” na konferencji FAME MMA 11: „Życzę mu tego, żeby mnie rozpier***ił”

Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11! Poznaliśmy właśnie kartę walk zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia. W jednym z pojedynków do klatki freakowej organizacji wróci Krystian „KRYCHA” Wilczak, który na co dzień trenuje w klubie ANKOS MMA. Jego rywalem będzie Aleksandr „Sasha” Muzheiko.

„Sasha” znany jest ze swoich występów w programach „Top Model”, czy „Warsaw Shore”. Muzheiko miał już zawalczyć na gali FAME MMA 9, gdzie miał zadebiutować i stoczyć właśnie pojedynek z Krystianem Wilczakiem. Pochodzący z Ukrainy „Sasha” doznał jednak kontuzji i musiał zrezygnować z tego pojedynku.

„Krycha” do tej pory stoczył dla FAME MMA łącznie cztery pojedynek. W debiucie na gali FAME MMA 1 pokonał Huberta Korczaka. Następnie na FAME MMA 3 znokautował Bartłomieja Brzezińskiego. Ostatni pojedynek stoczył w marcu 2021 roku, gdzie na FAME MMA 9 pokonał Patryka Barana w drugiej rundzie.

Spięcie KRYCHY z SASHĄ na konferencji FAME MMA 11

Na dzisiejszej konferencji FAME MMA 11 doszło do spięcia „Krychy” z „Sashą”.

„Mam pretensje do siebie, bo nie trenuje. Ostatnie dwa tygodnie nie robiłem MMA, robię samą siłownię. Może przypadkiem lekceważę tego debila. Ale nawet bym chciał żeby mi wpierdolił, życzę mu tego z całego serca. Bo wtedy zacząłbym trenować…” – stwierdził „Sasha”. Później było już bardzo gorąco!

Sprawdź!  (VIDEO) Tańcula o walce z Murańskim: "Jednak nie jest taką piz*ą, jak wszyscy myśleli. Nie ma umiejętności, ale ma..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *