FAME MMA

(VIDEO) Piotr Szeliga ostro o Murańskich na konferencji FAME MMA 11! „Chciałbym go wypi***ć na ziemię i….”

Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11! Poznaliśmy właśnie kartę walk zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia. W jednym z pojedynków Piotr Szeliga powróci do freakowej organizacji i zmierzy się z Krzysztofem „FERENC” Ferencem.

Gala FAME MMA 11 odbędzie się już 2 października 2021 roku w Arenie Gliwice.

Piotr Szeliga o walce z Murańskimi

Podczas konferencji padło pytanie od jednego z prowadzących na temat głośnego konfliktu z rodziną Murańskich. Piotr Szeliga nie przebierał w słowach i wypowiedział się na temat potencjalnego starcia!

„Jak wygląda sprawa konfliktu z rodziną Murańskich? „Jest chyba nierozwiązana bo nie było żadnej walki, a gdzieś zapowiadali jakieś. Ja tylko czekam na informacje, najchętniej na gołe pieści w klatce w formule dwa na dwa. Mogę ją zespawać nawet. Tak byłoby najlepiej, bo ogólnie chyba wszystkich Was zmęczył ten konflikt. Wydaje mi się, że fajnie jakby to się zakończyło walką na gołe pięści w formule MMA. Chciałbym go wypierdolić na ziemię i tłuc go, aż zemdleje. Chyba wujek Władek nim steruje”

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.