High League

(VIDEO) Różal o konflikcie Załęckiego z Omielańczukiem: „Denis użył za grubych słów. Nie podoba mi się cała ta historia”

Za nami oficjalne losowanie przed galą GROMDA 12, na którym pojawił się Marcin Różalski i udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl.

Już jutro zobaczymy hitowe starcia na gołe pięści. Tym razem jest to wyjątkowa gala, gdyż Polacy zmierzą się z zawodnikami z zagranicy, a na karcie walk znalazło się aż 6 extra fightów! Simon „The Savage” Henriksen zawalczy z Jakubem „Kajfaszem” Sorotą, a „Kofi King” z Przemysławem „Reksio” Rekowskim. Całą rozpiskę znajdziesz – TUTAJ.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

„Różal” o konflikcie Denisa z Omielańczukiem

Przy okazji rozmowy z Marcinem Różalskim fighter poruszył nie tylko temat nadchodzącej gali i starcia swojego podopiecznego Armana, ale również kwestię Daniela Omielańczuka. Po jego ostatniej porażce sam trener Robert Złotkowski, przyznał, że chciałby, aby zawodnik wygrał jeszcze jedną walkę i zakończył karierę.

„Różal” natomiast nie zgadza się z tymi słowami, gdyż decyzja należy wyłącznie do samego zawodnika i to on wie, czy to jest odpowiedni moment, by przejść na sportową emeryturę:

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura na konferencji! "Don Diego" zaatakowany przez Denisa Załęckiego!

– Czy Daniel powinien kończyć? To Daniel wie. On wie, z czym się boryka, Daniel zadecyduje czy kończy, czy idzie dalej.

Były mistrz KSW odniósł się również do konfliktu reprezentanta WCA z freak fighterem Denisem Załęckim. Przyznał, że „Bad Boy” użył zbyt mocnych słów pod adresem Omielańczuka:

– Nie podoba mi się, bo i Daniel jest moim bardzo bliskim kolegą i Denis jest moim znajomym. Nie podobała mi się ta cała historia, była ona niepotrzebna. Daniel powiedział, że według niego Denis nie miał kontuzji.

Denis uważam, że użył za grubych słów i źle się bardzo wypowiedział, co było niesmaczne i niefajne. Każdy ma swój temperament. Czy walka ta ma sens? Kurcze, nie wiem. Jeżeli chcą się bić, jeżeli chcą w ten sposób to wytłumaczyć.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.