GROMDA

(VIDEO) Znamy rywala Simona Henriksena! Wiemy, z kim zawalczy na gali GROMDA 12!

Za nami oficjalna ceremonia losowania przed galą GROMDA 12. Wiemy, jak wyglądają pary turniejowe oraz kto z kim zawalczy w extra fightach.

Już jutro odbędzie się wyjątkowa gala walk na gołe pięści. Czeka na nas nie tylko turniej, ale również 6 pojedynków dodatkowych. Polscy bijocy zmierzą się z wojownikami z zagranicy, a zestawienia są naprawdę elektryzujące i dostarczą ogromnych emocji.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych debiutów jest starcie Simona „The Savage” Henriksena, który ma za sobą głośne pojedynki w King Of The Streets i jest gwiazdą tej federacji, gdzie zawodnicy toczą pojedynki bez żadnych zasad.

Duńczyk nie kalkuluje i zawsze idzie na mocne wymiany, licząc na ciężki nokaut. Tym razem zapewne będzie tak samo. Jego rywalem będzie Jakub „Kajfasz” Sorota, który również zadebiutuje w GROMDZIE.

Zawodnicy mieli już okazję po raz pierwszy stanąć twarzą w twarz i podczas oficjalnej ceremonii towarzyszyły im duże emocje. Całe losowanie przed GROMDA 12 znajdziesz poniżej.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.