FAME MMA

Boxdel chce zmierzyć się z Paluchem! „Nie mam za dużo wrogów. Chciałbym zawalczyć z Paluchem, bo po prostu…”

Wygląda na to, że konflikt „Boxdela” z popularnym raperem nie został jeszcze zakończony. Włodarz FAME chciałby wyjaśnić wszystko w klatce.

Przed „Boxdelem” pojedynek z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem, do którego dojdzie 3 lutego na gali FAME 17. Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi, a Michał Baron zapewnia, że jest bardzo zmotywowany i zamierza urwać głowę swojemu rywalowi. Zdradził również, z kim chciałby zmierzyć się w kolejnym starciu.

„Boxdel” chce walczyć z „Paluchem”

Podczas programu F2F „Boxdel” został zapytany przez widza o plany na następne pojedynki. Przyznał, że ma na celowniku rapera „Palucha”. Jak wiemy, w 2022 roku doszło pomiędzy nimi do konfrontacji, która o mało nie zakończyła się awanturą.

Na kanale Aferki włodarz opowiedział o szczegółach kłótni – Chcę wam powiedzieć, co mi powiedział „Paluch” na końcu naszej kłótni. Wyrzucił to, jak takie coś z rękawa, że to nie trzymało się tego, o czym gadaliśmy. Powiedział do mnie, że chuja znaczę w rapgrze. Na co ja odpowiedziałem: „Kurwa, przecież mnie tam nawet nie ma. Nawet nie chcę być w tym waszym zakłamanym świecie” i powiedziałem, że ma wypierdalać.

Całą sytuację podsumował takimi słowami – W ogóle to, jak rozkminia rzeczy, ja wiem, że tam jest kryzys wieku średniego. To jest jego mocny problem.

Teraz przyznał, że nadal ma do wyjaśnienia z „Paluchem” pewne sprawy i chciałby zrobić to właśnie w klatce FAME:

Sprawdź!  "Popek" o problemie z uzależnieniami: "O 4 rano wstaję, tylko żeby pójść do kibla i marzę o tym, jak się naćpać i naje*ać"

– Co do planów, to chciałbym zawalczyć jeszcze z kimś. Nie wiem, nie mam za dużo wrogów. Na pewno bardzo chciałbym zawalczyć z „Paluchem”, jeżeli byłaby taka opcja, ale wątpię, że on weźmie tę walkę. Z tym raperem „Paluchem”, bo go nie lubię po prostu. Mieliśmy jakąś sprzeczkę, ale nie chcę o tym gadać.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.