UFC

(VIDEO) Randy Brown wygrywa po serii kapitalnych akcji! Kolejna decyzja po świetnej walce!

Nadszedł czas na co-main event UFC Vegas 39. Pojedynek odbędzie się w dywizji półśrednią, a zmierzą się w nim Randy Brown oraz Jared Gooden!

Popularny „Rude Boy” wraca do klatki po poddaniu brazylijskiego „Kowboja”, Alexa Oliveiry. Reprezentant Jamajki wrócił w ten sposób na ścieżkę zwycięstw po porażce poniesionej z rąk (a raczej kolana) Vicente Luque. Co ciekawe Randy Brown nie potrafi ustabilizować formy od… 2016 roku. Po zwycięskim debiucie w największej federacji MMA przeciwko Mattowi Dwyerowi ani razu nie odniósł więcej niż dwóch wygranych z rzędu, choć pokonywał takich zawodników, jak Mickey Gall, czy też Bryan Barberena.

„Nite Train” z kolei wraca po spektakularnej wygranej odniesionej na UFC Vegas 33. Wówczas Niklas Stolze padł po piekielnie mocnym prostym Jareda Goodena, który zdołał się odbudować po dwóch porażkach w UFC. Były to też pierwsze pojedynki „Nite Traina” dla największej organizacji MMA. Fighter sam po ostatnim zwycięstwie mówił, że teraz będzie brał sprawy w swoje ręce i nie zostawiał nic sędziom, więc można liczyć na spektakularny występ!

Sprawdź!  Kamaru Usman odpowiedział na słowa Nicka Diaza!

Przebieg walki

Runda 1

Gooden od razu spróbował mocnego niskiego kopnięcia, a rywal starał się odpowiedzieć uderzeniem ze swojej strony, Brown poszedł z wysokim kopnięciem, a po chwili Nite Train zajął jego plecy! Pojedynek wraca do stójki i Jamajczyk atakował prostymi a potem trafił bardzo mocnym front kickiem na twarz! Gooden zakołysał się, ale utrzymuje się w pojedynku. Od razu widać, że uspokoił się jeśli chodzi o szarżowanie. Dobrze pracuje low kickami, ale Brown podchodzi i lewym prostym trafia rywala! I ponownie skraca dystans i mocno uderza Goodena na korpus. Nite Train dobrze pracuje niskimi kopnięciami i wyprowadza też krótkie haki na żebra. Jamajczyk pewnie czuje się w walce, wyprowadza middle kicki i zagaduje oponenta. Ten z kolei dalej pracuje low kickami, ale Randy Brown szybko wyprowadza krótkie uderzenia! Próba obrotowego ciosu na głowę, ale za słabo to weszło. Gooden dalej obija nogę Jamajczyka pod koniec rundy.

Runda 2

Randy Brown całą przerwę spędził z lodem na stopie. Gooden od razu ruszył z kopnięciem na nogę, które powaliło Jamajczyka! Ten z kolei poszedł z latającym kopnięciem ze swojej strony! Po chwili trafił też high kickiem, ale dobrze postawił gardę Jared. Nite Train obija udo przeciwnika i podchodzi blisko sprowadzając nisko głowę. Brown próbuje uppercuta na tułów i podchodzi coraz bliżej Goodena! Ten wyprowadza niezły posty i kolejne kopnięcie na łydkę Jamajczyka! Randy próbuje odpowiadać, jednak to Gooden dominuje w tej odsłonie. Brown przyjmuje kombinację chcąc pokazać, że nie boi się siły rywala. Brown ruszyłz szarżą zakończoną high kickiem, ale Jared dobrze się broni. Sam atakuje też głowę przeciwnika, wyprowadza niskie kopnięcie i obrywa prostym! Randy trafia podbródkowym i na każde kopnięcie stara się wyprowadzić co najmniej jeden cios, Trafia prostym i rusza na Nite Traina! Kilka niezłych ciosów, przeciwnik jednak ucieka, a po chwili słyszymy syrenę.

Sprawdź!  Mariya Agapova po UFC Vegas 39 wyzywa kolejną rywalkę! "Znajdźcie tylko kogoś na zastępstwo, bo się przestraszy!"

Runda 3

Brown rusza z prostym na twarz Jareda i unikaniskiego kopnięcia. Po chwili też Randy trafia mocno lewym sierpem i poprawia prawym! Dobry lewe kopnięcie na korpus w jego wykonaniu! Gooden próbuje low kicków, jednak teraz są one czytelne. Otrzymuje też kolejne razy na twarz! Brown bardzo dobrze pracuje prostymi i kontruje szarżę latającym kolanem! Jamajczyk zdecydowanie przeważ i wyprowadza kopnięcia to na tułów, a to na głowę. Randy broni się w zasadzie lewą ręką, a prawą wyprowadza proste bądź sierpowe na głowę Goodena. Rusza też Brown z latającym kolanem! Dobry atak zawodnika, trafił Nite Traina kilka razy, jednak ten wciąż stoi! Dobre niskie kopnięcia w wykonaniu Goodena. Trafia też prostym w rywala, który kontruje swoją serią, ale niecelną. Próba niecelnej obrotówki Jamajczyka, a po chwili otrzymuje dwa ciosy na szczękę! Tajski klincz w wykonaniu Goodena, a po chwili fighterzy lądują na macie! Sekund było jednak za mało i po raz kolejny mamy decyzję sędziów!

Sprawdź!  (VIDEO) Zmiana w karcie głównej UFC Vegas 39! Chris Gutierrez zwycięża po ciężkiej pierwszej rundzie!

Oficjalny werdykt: Randy Brown wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *