UFC

Holloway zawalczy o pas wagi lekkiej UFC? „Otworzy się przede mną wiele drzwi”

Max Holloway skupia się w pełni na walce z Justinem Gaethjem, ale ewentualna wygrana otworzy mu drogę do kolejnych głośnych walk. „Blessed” nie ukrywa, że może też dojść do jego starcia z Islamem Makhachevem!

Były mistrz wagi piórkowej już za kilka dni zmierzy się w jednej z głównych walk UFC 300. Max Holloway skrzyżuje rękawice z Justinem Gaethje, a w stawce znajdzie się pas BMF, który jest w posiadaniu „The Highlighta”. Zdaniem niektórych Amerykanin wcale nie musiał brać walki z „Blessedem” na jubileuszowej gali, gdyż spokojnie mógł zaczekać na walkę mistrzowską. Okazuje się, że jego rywal też o niej myśli.

Wszystkie walki UFC 300 możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy za rejestrację i depozyt otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Odbierz bonusy i obstaw galę UFC 300

TYPKURSYBUKMACHER
Justin Gaethje wygra walkę2.39Fortuna
Max Holloway wygra walkę1.58Fortuna

Holloway zawalczy o pas wagi lekkiej?

Holloway udzielił wywiadu Kevinowi Iole, gdzie przyznał, że nie może narzekać na brak potencjalnych opcji. O ile najważniejsza dla niego obecnie jest walka z Jusitnem Gaethjem, o tyle Hawajczyk nie ukrywa, że ewentualna wygrana otworzy mu drogę do starcia z Islamem Makhachevem.

Sprawdź!  Dricus du Plessis nowym mistrzem! Pokonuje Seana Stricklanda na UFC 297!

Wierzę w to, że nic nie jest dziełem przypadku. Na koniec dnia najpierw muszę uporać się z Gaethjem. Ale jeśli skończę z ręką w górze, jak zakładam, to otworzy się przede mną wiele drzwi.

Jedną z walk jest ta z mistrzem wagi lekkiej, która myślę, że byłaby bardzo fajna. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Nie wszystko zawsze idzie po naszej myśli, ale wciąż jestem na drodze do mistrzostwa. Dlatego wciąż jestem tu, gdzie jestem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.