UFC

(VIDEO) Jared Gooden po wygranej na UFC Vegas 33: „Wziąłem przeznaczenie w swoje ręce. Nie zostawiam nic sędziom”

Jared Gooden w końcu wygrał w oktagonie. Amerykanin już po 1. minucie i 8. sekundach skończył Niklasa Stoltze na UFC Vegas 33.

„Nite train” po raz trzeci wyszedł do walki pod banderą UFC. W pierwszych dwóch starciach musiał uznać wyższość rywali: Alana Jouban oraz Abubakara Nurmagomedova. Z każdym z nich przebył dystans piętnastu minut i poległ po jednogłośnych decyzjach sędziów. Pojedynek z Niklasem Stolze był spod znaku być, albo nie być.

Do walki ostatecznie mogło nie dojść w związku z protokołami lekarskimi, jednak lekarze ostatecznie dopuścili fighterów. Niemiec rozpoczął od obrotowego kopnięcia na tors i zawodnicy po chwili rozpoczęli wymiany. Gooden skrócił dystans i obalił rywala po wysokim wyniesieniu. Po chwili starcie wróciło do stójki, a tam „Nite train” piekielnie mocnym ciosem na szczękę zakończył pojedynek, który trwał minutę i osiem sekund!

Po walce Jared Gooden nie ukrywał radości, dziękując wszystkim z teamu, jak i swojej matce. Przyznał także, że po pierwszych dwóch porażkach zmienił nastawienie:

Sprawdź!  (VIDEO) Belal Muhammad rozbija rywala w drugiej rundzie! Wygrywa starcie na UFC 280

Wraz z trenerem złożyliśmy wszystko do kupy. Postanowiliśmy wziąć przeznaczenie w swoje ręce i nie zostawiać nic sędziom.

– Miałem łokieć w górze? To zasługa trenera Kelly’ego Davisa. To on dał mi siłę i narzędzia. Będę kosił każdego. Kelly Davis Kill Squad, idziemy po was wszystkich!

Źródło: YouTube UFC

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.