Boks

(VIDEO) Pudzianowski reaguje na zadymę pomiędzy potężnym Martynem Fordem i „Irańskim Hulkiem” podczas face-to-face

Mariusz Pudzianowski zareagował na face-to-face pomiędzy Martynem Fordem, a „Irańskim Hulkiem”. Do głośnego pojedynku dwóch gigantów dojdzie już 2 kwietnia w Londynie. Początkowo kibice byli przekonani, że walka może być naprawdę zacięta, jednak po face-to-face „Irański Hulk” stracił w oczach wszystkich, a Internauci podpowiadają mu, aby lepiej wycofał się z tego boju. Może chętny na zastępstwo byłby sam „Pudzian”?

Brytyjski kolos Martyn Ford cały czas ma podpisany ważny kontrakt na walkę w federacji KSW, gdzie miał zadebiutować w formule MMA. Finalnie nie zobaczymy go w polskiej organizacji, a debiut zaliczy na freakowej gali w Wielkiej Brytanii.

Ford w 2018 roku zaczął trenować mieszane sztuki walki. 38-letni Brytyjczyk na co dzień mieszkający w Birmingham to kulturysta, model fitness, trener personalny oraz aktor, który w ostatniej części „Undisputed” wystąpił jako rywal Yuriego Boyki.

Ford może pochwalić się wyjątkowymi warunkami fizycznymi. Mierzy 203 centymetry wzrostu i waży około 160 kilogramów. Jak sam przyznał, w grę wchodzi walka bez limitu wagowego.

Spekulowano, że Martyn zawalczy na gali KSW w czerwcu 2021 roku, co zresztą sam potwierdził na swoich mediach społecznościowych. Wówczas na komentarz jednego z kibiców – „Zmierz się z kimś swoich rozmiarów„, odpisał – ’KSW w czerwcu’.

Sprawdź!  Mayweather wygrał dużą kwotę na przegranej walce "Canelo". Pochwalił się wygranym kuponem

Niestety do tej pory nadal nie miał okazji pojawić się na KSW, a debiut zaliczy 2 kwietnia z „Irańskim Hulkiem”, który jak się okazuje – na żywo wcale nie robi takiego wrażenia, jak na zdjęciach.

Sprawdźcie face-to-face pomiędzy zawodnikami, które jest hitem w sieci.

Druga część:

Mariusz Pudzianowski reaguje!

Po tym, jak Ford podpisał kontrakt z organizacją KSW, kibice od razu zaczęli zaznaczać, że widzą dla niego tylko jednego przeciwnika – Mariusza Pudzianowskiego.

Co ciekawe sam Brytyjczyk wspomniał w jednym z wywiadów, że chciałby kiedyś wejść do klatki razem z „Pudzianem” – „To świetny zawodnik. Śledzę jego karierę od czasu, kiedy był strongmanem. Darzę go ogromnym szacunkiem za to, co osiągnął i, że pomimo wieku dalej walczy. W moim debiucie raczej nie się nie zmierzymy, ale z czasem kto wie…” – powiedział.

Sprawdź!  Wasilewski uderza w Borka! Mówi o totalnej porażce: "Niech z tym żyje"

Do nagrania z face-to-face pomiędzy Fordem, a „Irańskim Hulkiem” odniósł się sam Pudzianowski, który krótko skwitował całe pośmiewisko.

„Z niego hulk, ale upadły” – napisał zawodnik z Białej Rawskiej.

Kibice od razu zareagowali na wpis Pudzianowskiego:

– „Zniszczyłbyś ich obu”, – napisał jeden z kibiców.

Kolejni zaczęli dodawać – „Obstawiam, że obiłbyś obu jak kotlety”, „drugi Bombardier”, „Pudzianowski vs Ford?”

Pojawił się również komentarz, który sugeruje, aby „Irański Hulk” wycofał się z walki, a na jego miejsce wszedł właśnie Polak!

Bylibyście chętni, aby obejrzeć taką walkę?

Ciekawostką jest, że ofertę na pojedynek z Brytyjczykiem dostał kiedyś Popek Monster, który jednak zrezygnował ze współpracy z KSW i przeszedł do FAME MMA – Też miałem walczyć z Fordem Martynem, ale ja w KSW raczej kariery bym nie zrobił – przyznał jakiś czas temu raper.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.