Boks

(VIDEO) Awantura przed walką gigantów! Martyn Ford twarzą w twarz z „Irańskim Hulkiem”!

Za nami face to face przed głośnym pojedynkiem dwóch gigantów. Brytyjczyk nie wytrzymał i odepchnął rywala, który chwilę później próbował się odegrać, jednak nie zrobił wrażenia na Fordzie.

2 kwietnia w hali O2 w Londynie odbędzie się gala Celebrity Boxing, na której dojdzie do pojedynku pomiędzy mierzącym ponad 203 cm Martynem Fordem i ponad 170-kilogramowym Sajadem Gharibim znanym w social mediach jako „Irański Hulk”.

Martyn Ford to brytyjski aktor, który został ogłoszony jako zawodnik jeszcze w 2018 roku. Od tamtego czasu już kilkukrotnie miał zadebiutować w klatce, jednak żaden jego pojedynek nie doszedł do skutku.

Teraz Ford stanął twarzą w twarz ze swoim pierwszym rywalem, z którym stoczy walkę bokserską. Nie obyło się bez przysłowiowych dymów, gdyż Brytyjczykowi puściły nerwy. Najpierw Ford odepchnął „Irańskiego Hulka”, który odleciał do tyłu i wylądował na ziemi.

Zawodnicy zostali rozdzieleni, a chwilę później doszło do kolejnego face-to-face. Tym razem to Sajadem Gharibim spróbował się odegrać i zaatakował Forda. Nie zrobił jednak na Brytyjczyku żadnego wrażenia.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Duża część Internautów jest przekonana, że Gharibim nie ma najmniejszych szans, a być może po spotkaniu z Fordem wycofa się z walki:

Sprawdź!  (VIDEO) Artur Szpilka niczym Michał Materla! Wytatuował sobie całą szyję: "Dostałem wiele pytań, co tam jest napisane?"

– Cóż, ta walka nie będzie walką. To będzie masakra. Irański „Hulk” (Jeśli go tak nazywacie) nie przetrwa pierwszej rundy.

– To odepchnięcie pokazało, jak „uprzejmy” jest Ford. Dał Hulkowi ostrzeżenie, żeby z oczywistych powodów nie wychodził do ringu. Walka z całą pewnością będzie odwołana.

– Naprawdę przykro mi Irańskiego Hulka. Można zobaczyć strach w jego oczach po tym, jak został odepchnięty.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  1. Witam serdecznie Ten cały Martyn zachował się jak ci w u Najmana chłopaki do wzięcia 😊był to pijar i słabość jego agresję powinien jak jest dobry to w klatce tam idzie się pokazać charakter a nie z zaskoczenia taki trik .dziecko z niego w piaskownicy nie sportowiec .a Mariusz by go pozamiatał jak nic ciekawe czy mu by tak zrobił 👎pozdr.

  2. Iranski żart. Mistrz Photoshopa, który na filmach chodzi jakby miał grzybice pod pachami, zawsze jest ubrany i nigdy nie widać po nim tych rozmiarów ze zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.