High League

(VIDEO) Puchar „Ferrariego” za walkę z Bombą SKRADZIONY? „Chcesz go odzyskać? To nie wysyłaj swojej mamusi!”

W minioną sobotę podczas gali High League 4 Amadeusz „Ferrari” Roślik szybko i pewnie pokonał przez nokaut Pawła „Scarface’a” Bombę. Kilka dni po gali w internecie pojawiły się nagrania sugerujące, że puchar zwycięzcy tego starcia trafił w ręce osoby, która nie jest jego właścicielem.

Na kanale YouTube o nazwie „Pink Ranger TV” pojawił się materiał w formie „commentary”, którego głównym tematem jest rzekoma kradzież trofeum, jakie miał otrzymać „Ferrari” po swojej ostatniej walce.

Autor tego materiału wyśmiewa zawodnika FAME MMA, a także opisuje ciąg zdarzeń, które miały miejsce po gali High League. Za przywłaszczeniem pucharu ma stać osoba, która ukrywa się na Instagramie oraz TikToku pod nickiem „9427bad_boy”.

„Wstydziłbyś się własną mamę po puchar wysyłać”

Internautom udało się póki co ustalić, że puchar Amadeusza Roślika jest w rękach Dawida K. z Białegostoku znanego pod pseudonimem „Bobi” . Wielokrotnie miał on pojawiać się na stories u Alana Kwiecińskiego, a także jego kompana znanego pod ksywką „Sequento” .

Sprawdź!  Denis Załęcki i "Gleba" komentują ogłoszenie HIGH League! "Chyba znamy różne znaczenia tego słowa"

„9427bad_boy” w swoich mediach społecznościowych m.in na TikToku opublikował wideo mające potwierdzać, że to on przejął trofeum. Opowiedział o okolicznościach przywłaszczenia, a także zdradził, że jedyną próbę odzyskania własności Amadeusza podjęła jego matka.

– Jak chcesz go odzyskać, to nie wysyłaj swojej mamusi. Kobiecina przyszła i prosiła mnie, abym zwrócił jej synkowi puchar. Odbierz go sam. Roz**rwię cię leszczu gdzie by to nie było! Wstydziłbyś się ku*wa, żeby własną mamę po puchar wysyłać!

@9427bad_boy #famemma #highleague #primemma @HIGH League @Alan Kwieciński ♬ In Da Club – 50 Cent

Bobi” znany także jako „9427bad_boy” zamieścił w środowe popołudnie jeszcze jeden materiał na swoim tiktokowym koncie. Napisał, że odda puchar, jeżeli „Ferrari” wpłaci 10 000 zł na wskazany przez niego cel charytatywny.

– Amadeusz, wiem że puchar Musi mieć dla Ciebie dużą wartość sentymentalną, więc rozmawiałem z @dawidambro i ustaliliśmy, że oddam Ci ten puchar, ale zasady są następujące: – wpłata 10tys zł na cel charytatywny (Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”) i wrzucenie potwierdzenia.Masz czas do poniedziałku, inaczej sami wystawię go na licytacje i przekażę pieniądze na fundacje. Ps. Od razu zaznaczę, że puchar nie został skradziony tylko zabrany za Twoje prowokacyjne zachowanie na Instagram dodam więcej jak mi odblokują konto. (pisownia oryginalna)

@9427bad_boy Amadeusz, wiem że puchar Musi mieć dla Ciebie dużą wartość sentymentalną, więc rozmawiałem z @dawidambro i ustaliliśmy, że oddam Ci ten puchar, ale zasady są następujące: – wpłata 10tys zł na cel charytatywny (Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”) i wrzucenie potwierdzenia.Masz czas do poniedziałku, inaczej sami wystawię go na licytacje i przekażę pieniądze na fundacje. Ps. Od razu zaznaczę, że puchar nie został skradziony tylko zabrany za Twoje prowokacyjne zachowanie na Instagram dodam więcej jak mi odblokują konto #primemma #highleague #primemma #famemma #amadeuszferrari #pucharhighleague@HIGH League @FAME MMA @Prime Show MMA 🤙🏿 @AmadeuszNoLove ♬ Jedno Życie – BLACHA & Chivas

Obok pucharu i aktualnego „posiadacza” trofeum Amadeusza Roślika widać znanego zawodnika gal freakfightowych Dawida „Ambro” Ambroziaka. Podczas ostatniej gali High League tuż po zakończeniu walki „Ferarriego” z Bombą wskoczył on do oktagonu i chciał skonfrontować się ze zwycięzcą tego pojedynku.

Sprawdź!  Denis Załęcki przed walką z Alanem Kwiecińskim: "Będą go na noszach wynosić albo sam..."

Źródło: Instagram, TikTok

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.