High League

Kubiszyn komentuje słowa Denisa! Proponuje starcie z Szeligą: „To byłaby wyrównana walka”

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn odniósł się do słów Denisa Załęckiego. Zaproponował „Bad Boyowi” pojedynek z Piotrem Szeligą.

Zawodnik High League Denis Załęcki w ostatnim wywiadzie został zapytany o walkę 2vs2, w której razem z ojcem mógłby zmierzyć się z dwoma rywalami na raz. Gdy dziennikarka zasugerowała, że Załęccy mogliby stanąć do walki z Piotrem Szeligą i Arkadiuszem Tańculą w odpowiedzi „Bad Boy” przyznał, że sam mógłby wyjść do nich dwóch.

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź. Najpierw za pośrednictwem swoich social mediów głos zabrał sam „Szeli”, która na Instastory napisał:

– Co mogę myśleć hehe. Znam swoje możliwości, a teraz jestem w mega ciężkim treningu i tak jak powiedział, z nami mógłby do klatki wejść. Tylko zastanawiam się, jak wyglądałoby wyjście z niej.

Mateusz Kubiszyn odpowiada Denisowi Załęckiemu

Głos zabrał również „Don Diego”, który od początku tego roku przygotowuje Szeligę do pojedynków. Odkąd freak fighter trenuje pod okiem zawodnika GROMDY, stoczył dwa pojedynki. Najpierw znokautował „Araba”, a w ostatnim starciu przegrał z Normanem Parke.

Kubiszyn w odpowiedzi na słowa Załęckiego zapewnił, że Szeliga w obecnej formie może sam wyjść do walki i stoczy wyrównany pojedynek:

Sprawdź!  Denis Załęcki mówi o powrocie do klatki. Zdradził, kiedy kolejna walka!

– A ja myślę, żę… Szeli śmiało może samemu wchodzić w ten pojedynek. I byłaby wyrównana walka.

Obstaw High League 4 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.