UFC

(VIDEO) Potężna bomba Brito kończy Andre Filiego! Kapitalne TKO na UFC Vegas 53!

W kolejnym pojedynku karty głównej UFC Vegas 53 spotkali się reprezentacji wagi piórkowej. Wybuchowy Andre Fili zmierzył się z Joardensonem Brito.

Popularny „Touchy” to 31-letni fighter, który reprezentuje Team Alpha Male. Andre Fili zadebiutował w UFC jeszcze w 2013 roku, kończąc imponująco Jeremy’ego Larsena. Od tamtej pory jednak aż do 2018 roku nie potrafił ustabilizować formy. W tym czasie przegrywał między innymi z Maxem Hollowayem, Yairem Rodriguezem, czy Calvinem Kattarem. W ostatnim roku do oktagonu wyszedł tylko raz, choć jego walka z Danielem Pinedą skończyła się po niefortunnym dźgnięciu palcem w oko.

Andre Fili na UFC Vegas 53 spotkał się z Joandersonem Brito. Brazylijczyk po wygranej na Dana White’s Contender Series w 2021 roku zaliczył już debiut na UFC Vegas 46. Tego wieczoru musiał jednak uznać wyższość Billa Algeo, który nie dał mu najmniejszych szans na przestrzeni trzech rund. 27-letni „Tubarao” na UFC Vegas 53 chciał pokazać, że tamten występ był jedynie małym potknięciem, a Joanderson Brito to nazwisko, które warto zapamiętać.

Przebieg walki

Runda 1

Andre Fili natychmiast doskakuje do oponenta i atakuje prostymi. Brito odpowiada niskimi kopnięciami. mocne i szybkie uderzenia z obu stron, Brito trafia POTĘŻNYM PRAWYM SIERPEM! Touchy pada na matę, zasłania się, ale nie ma szans na powrót do walki! Sędzia Herb Dean kończy walkę!

Oficjalny wynik: Joanderson Brito wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.