High League

(VIDEO) Pierwsze słowa Dawida Załęckiego po wygranej! Bakocević skończony w 1. rundzie

Na właśnie trwającej gali High League 5 po raz kolejny walczył tata Denisa Załęckiego, Dawid. Popularny „Crazy” po raz kolejny wygrał przed czasem.

Po raz pierwszy Dawid Załęcki wystąpił przed kilkoma miesiącami na High League 3. Wówczas, mimo ogromnej różnicy wieku, pokonał już w pierwszej rundzie Alana Kwiecińskiego.

Na High League 5 mierzył się ze zdecydowanie bardziej doświadczonym Vaso Bakoceviciem. Były fighter KSW, czy Bellatora stoczył łącznie ponad 70 walk przez całą karierę. W jednej z największych federacji freak fight nie miał jednak większych szans.

Dawid Załęcki nie szarżował na „Psycho”, który wyszedł z kontuzją mięśnia czworogłowego, ale w końcu wyprowadził kombinację lewy-prawy. To wystarczyło, by Bakocević wylądował na macie i już nie był w stanie wrócić na nogi! „Crazy” wygrał przez TKO w 1. rundzie.

Poniżej znajdziecie pierwszy wywiad Dawida Załęckiego po wygranej:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.