FAME MMA

Norman Parke zawalczy z Piotrem Szeligą w klatce rzymskiej! Szalone zasady pojedynku na FAME 14!

Konflikt jednak zostanie wyjaśniony w klatce! Już na następnej gali do akcji powrócą Piotr Szeliga oraz Norman Parke i staną do walki na nietypowych zasadach.

Obaj freak fighterzy ostatnie pojedynki stoczyli na FAME 13. Szeliga ciężko znokautował „Araba”, natomiast „Popek”, który walczył z Irlandczykiem doznał złamania już po kilkudziesięciu sekundach i walka musiała zostać przerwana.

Po swoim zwycięstwie Szeliga jeszcze w oktagonie rzucił wyzwanie Normanowi Parke. Jak wyjaśnił wcześniej, doszło pomiędzy nimi do spięcia, gdy rozmawiali jeszcze przed galą. Polakowi nie spodobały się żarty „Stormin” i oświadczył, że chciałby z nim zawalczyć.

Następnie po FAME 13 przerwał wywiad i przed kamerami ponownie rzucił wyzwanie Normanowi, tym razem rozmawiając z nim twarzą w twarz. Jak się okazało, nie trzeba było długo namawiać „Stormina”. Fighter jest głodny walki i w rozmowie z fansportu.pl zapowiedział, że chce powrócić jak najszybciej, bez znaczenia na formułę.

Norman Parke vs Piotr Szeliga na FAME 14

Największa polska organizacja freakowa, która powróci z galą w maju, nie czekając do pierwszej konferencji, już teraz ogłosiła, że dojdzie do głośnego pojedynku na nietypowych zasadach. Ponownie zobaczymy starcie w klatce rzymskiej, jednak tym razem nie będzie to MMA.

Sprawdź!  Murański wygra rewanż z Tańculą? Znamy kursy bukmacherskie na FAME 15!

„Szeli” początkowo chciał walczyć jedną 5-minutową rundę w boksie na gołe pięści. Finalnie będzie to K-1 w małych rękawicach na dystansie trzech trzyminutowych rund.

PARKE vs SZELIGA!!! 🔥🔥🔥 K1, małe rękawice, klatka rzymska, 3 rundy po 3 minuty… IT’S OFFICIAL!!! 🤯 Do zobaczenia w poniedziałek 4 kwietnia o 20:00 na I KONFERENCJI FAME 14 🍿😎 – czytamy na Instagramie FAME.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.