Bellator MMA

(VIDEO) Nokaut roku? Wskazał rywala palcem, a chwilę później posłał na deski latającym kolanem!

Do niewiarygodne nokautu doszło na gali Bellator. Fighter najpierw wskazał naruszonego rywala, a następnie skończył go efektownym kolanem.

Podczas Bellator 271 doszło do walki pomiędzy Romanem Faraldo a Robertem Turnquestem. Pierwszy z zawodników wciąż pozostaje niepokonany i po raz kolejny popisał się widowiskowym nokautem.

28-letni Amerykanin ma na swoim koncie 6 pojedynków. Wszystkie walki skończył przez nokaut i tylko dwukrotnie wyszły one poza pierwszą rundę. Tym razem potrzebował on zaledwie minutę i 17 sekund.

Faraldo najpierw naruszył bardziej doświadczonego rywala. Kiedy zdał sobie sprawę, że jest blisko skończenia pojedynku przed czasem, wskazał na rywala palcem i dał mu kilka chwil, zanim zaatakował.

Następnie pewny siebie Amerykanina ruszył w kierunku przeciwnika i trafił go latającym kolanem w głowę. Turnquest wylądował nieprzytomny pod siatką.

To już drugi nokaut latającym kolanem w wykonaniu Faraldo. Wcześniej takim kopnięciem skończył Pata Caseya na gali Bellator 252. Tym razem nokaut był znacznie bardziej widowiskowy i zszokował wszystkich kibiców.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Anthony "Rumble" Johnson aresztowany po walce na gali Bellator! Jest oskarżony o kradzież tożsamości

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.