BKFC

(VIDEO) Niecodzienna radość po nokaucie! Fighterka celebruje… odsłaniając top!

Niecodzienna sytuacja zdarzyła się na gali BKFC: Thailand 3. Australijska zawodniczka Tai Emery celebrował swoją wygraną… obnażając się przed publicznością!

Już po raz trzeci jedna z największych federacji walk na gołe pięści, czyli Bare Knuckle Fighting Championship, odwiedziła Tajlandię. Kibice z Azji ponownie zobaczyli krwawych bojów i wiele nokautów.

Jeden z nich szczególnie zostanie zapamiętany przez publiczność. Tai Emery debiutowała na gali w stolicy Tajlandii, podobnie zresztą jak rywalka, Rung-Arun Khunchai. Tylko jedna fighterka mogła wyjść cało z konfrontacji i lepsza okazała się być Emery.

Australijka posłała na głowę przeciwniczki potężny prawy podbródkowy, który ominął gardę. Lewy sierpowy, który posłała tuż po nim sprawił, że Tajka wylądowała na deskach. Sędzia doliczył do 10 i Tai Emery wygrała przez KO w otwierającej odsłonie.

Była zawodniczka futbolu postanowiła wykonać dość nietypową cieszynkę. Emery obnażyła się przed publicznością, prezentując swoje wdzięki. jak powiedział jeden z komentatorów:

Ciekawa celebracja w wykonaniu Tai Emery… Tego to jeszcze nie widziałem!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.