KSW

(VIDEO) Nie tylko Tomasz Romanowski! Aż TRZECH zawodników nie zrobiło wagi na KSW 72!

Już dziś odbędzie się gala KSW 72, gdzie w main evencie Tomasz Romanowski zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem. Show zostanie zapewne zapamiętane także ze względu na emocje związane z ważeniem…

Jedną z największych informacji dnia wczorajszego była informacja przekazana przez Tomasza Romanowskiego. Popularny „Tommy” mocno przestrzelił limit kategorii półśredniej, który wynosi 77,1 kg. Zawodnik ważył blisko 3 kilogramy więcej – dokładnie 80,5 kg – i federacja ukarała go obcięciem połowy gaży. Rywal, czyli Andrzej Grzebyk, kłopotów nie miał i ważył 77,3 kg.

Romanowski nie jest jednak jedynym bohaterem KSW 72, który nie zmieścił się w limicie. Niepokonany Oumar Sy, który zadebiutował w federacji w październiku ubiegłego roku o dokładnie 2,6 kilograma przekroczył limit kategorii półciężkiej, który wynosi 93 kilogramy. Francuz, któremu federacja również ucięła połowę zarobków, stracił w ostatnich dniach rywala, na którego miejsce wskoczył Bartłomiej Gładkowicz. Co ciekawe, dotychczas występujący w dywizji średniej Polak bez najmniejszego problemy wniósł na wagę 93 kg.

W dopuszczalnej granicy 0,5 kilograma nie zmieścił się również Hubert Szymajda. Popularny „MMaupa”, który w ostatnich czterech pojedynkach przegrywał aż trzykrotnie (z czego 2 razy przed czasem) ważył 71,3 kilograma. Dostał godzinę na zrzucenie nadprogramowych 500 g, jednak to właśnie pierwszy wynik był ostatecznym. Szymajdę ukarano potrąceniem 30% gaży.

Sprawdź!  Mamed i KSW ruszyli na granicę pomagać Ukraińcom uciekającym przed wojną! "Brutalność wojny nie zna granic. Odczułem to na własnej skórze"

Poniżej wyniki ważenia przed galą KSW 72:

  • 77,1 kg: Tomasz Romanowski (80,5) vs. Andrzej Grzebyk (77,3)
  • 65,8 kg: Dawid Śmiełowski (66,3) vs. Patryk Kaczmarczyk (66)
  • 77,1 kg: Michał Pietrzak (77,1) vs. Brian Hooi (77,6)
  • 56,7 kg: Sara Luzar-Smajić (57,1) vs. Emilia Czerwińsa (57)
  • 93 kg: Oumar Sy (95,6) vs. Bartłomiej Gładkowicz (93)
  • 61,2 kg: Patryk Surdyn (61,7) vs. Gustavo Oliveira (61,3)
  • 70,3 kg: Hubert Szymajda (71,3) vs. Yann Liasse (70,8)
  • 77,1 kg: Robert Maciejowski (77,6) vs. Arkadiusz Kaszuba (77)

Kursy bukmacherskie na KSW 72. Obstaw galę w Fortunie!

Całą galę KSW 72 obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 72, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  (VIDEO) KSW podsumowało miniony rok. Tak wyglądały najlepsze nokauty w 2021!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.