KSW

Wielkie problemy Tomasza Romanowskiego przed KSW 72! „Czas powiedzieć sobie stop…”

Już jutro odbędzie się gala KSW 72, na której w walce wieczoru dojdzie do pojedynku Tomasz Romanowski vs. Andrzej Grzebyk. Niestety, ale pierwszy z wymienionych zawodników ma niemałe problemy przed samym wydarzeniem.

W sobotę 23 lipca w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się gala KSW 72. W walce wieczoru dojdzie do starcia Tomasz Romanowski vs. Andrzej Grzebyk. Popularny „Tommy” w przypadku wygranej zapewniłby sobie walkę o mistrzostwo kategorii półśredniej. Zwycięzcę programu Tylko Jeden dopadły jednak niemałe problemy.

Romanowski poinformował za pośrednictwem Instastory, że nie zmieści się w limicie kategorii półśredniej. Jak dodał na Twitterze komentator KSW, Maciej Turski – „Tommy” wczorajszego wieczora ważył 81,5 kilograma. Waga wymagana w dywizji półśredniej to maksymalnie 77,1 kg.

Sam zawodnik dodał, że porzuca starty w tej kategorii. To oznacza, że kolejne walki Tomasz Romanowski będzie toczył w wadze średniej, gdzie limit wynosi 83,9 kg. Fighter nawet w przypadku wygranej porzuci marzenia o walce o pas mistrzowski dywizji średniej.

– Niestety nie udało się zrobić wagi dużo zostało, czas sobie powiedzieć stop w tej kategorii. Gratulacje dla Grzebyka, jutro damy wojnę życia.

Zdjęcie

Kursy bukmacherskie na KSW 72. Obstaw galę w Fortunie!

Całą galę KSW 72 obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Soldić zmienił zdanie! Zrezygnuje ze starcia z Narkunem? "Chcę walczyć ze wszystkimi, ale..."

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 72, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Źródło: Twitter, Instagram

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.