FAME MMA

„Szalony Reporter” nie będzie musiał walczyć na FAME 15? „Zakończę to, definitywnie!”

Arkadiusz Tańcula 26 sierpnia spotka się zarówno z Mateuszem, jak i Jackiem Murańskimi. „Aroy” chce na FAME 15 zakończyć konflikt raz na zawsze.

Jeszcze kilka dni przed pierwszą konferencją prasową przed FAME 15 federacja postanowiła odkryć kilka kart. Jedną z nich były dwa historyczne pojedynki. Na jednej gali, tego samego wieczoru ojciec z synem wyjdą naprzeciwko tego samego przeciwnika.

Mowa tu oczywiście o Mateuszu i Jacku Murańskich, którzy zmierzą się z Arkadiuszem Tańculą. Najpierw młodszy z rodu zawalczy z „Aroyem” na zasadach MMA, a następnie starszy z „Muranów” dostanie rewanż w klatce rzymskiej. Tej samej, gdzie przegra przez dyskwalifikację po wielokrotnym faulowaniu Tańculi.

Jeśli Arek w starciu z Mateuszem dozna kontuzji, to na zastępstwo wskoczy „Szalony Reporter”. Na konferencji prasowej pan Jacek wyskoczył z kolei z propozycją: nawet, jeśli zmierzy się z podmęczonym „Aroyem”, to potem tak, czy owak zaczeka w klatce na Tomasza Matysiaka.

Tańcula w rozmowie z kanałem Fame News przyznał, że jest to fair ze strony Murańskiego, ale nie ma szans, by wyszedł on do drugiej walki.

Sprawdź!  Życiński o relacji z włodarzami FAME: "Boxdel ma syndrom sztokholmski. Cały czas się podlizuje"

Oczywiście, to uczciwe z jego strony, ale… nie chcę kozaczyć, ale on nie zdaje sobie sprawy, że k***wa – ja mu postaram się wreszcie tak wpie***ić, żeby zakończyć to, definitywnie!

„Aroy” uchylił też rąbka tajemnicy w kwestii przygotowań. Tańcula już wcześniej mówił, że kładzie nacisk na kondycję, która przy dwóch pojedynkach z rzędu ma ogromne znaczenie. Tym razem dodał, że trenuje mocne uderzenia, którymi zasypie rywali.

Trenuję najciężej, jak do tej pory. Chłopie, ja biję tak mocno, że pęka mi skóra! Nigdy tak nie miałem, nigdy k***wa tak mocno nie biłem. Chłopie, ja się biję z gośćmi, co po 140 kilo ważą. Na nich mogę powr punche potrenować. Przyjmuje na gardę, a ja napier***am z całej p***dy. Wcześniej za bardzo tego nie czuł. A teraz? Całe sine ma, od gardy! Teraz napie***am. zdziwią.

Kursy bukmacherskie na galę Fame 15

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Boxdel komentuje bójkę Ferrariego z trenerem Bonusa BGC: "Będziesz przez ludzi pamiętany jako wielki mistrz pokonany przez freaka z Fame MMA"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. stary Muranski nie ma co gadać ale jest odporny na ciosy,myślę że to jest jego atut.Tańcula będzie już zmęczony i myślę że to przesądzi czy wynik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.