Punch Down

(VIDEO) Najmocniejsze uderzenia w historii PunchDown! Potężne liście i ciężkie nokauty!

Już w ten piątek odbędzie się piąta edycja gali PunchDown. Organizacja opublikowała zestawienie najmocniejszych liści w historii. Wiele z nich zakończyło się ciężkim nokautem.

Kolejna gala, której uczestnicy zmierzą się na liście, rozpocznie się 22 października o godzinie 20:00. Na gali zawalczą zawodnicy z Polski, Słowacji oraz Brazylii, w tym potężny 2-metrowy „Zuluzinho” znany z pojedynków w formule MMA.

Na PunchDown 5 odbędzie się turniej, którego stawką będzie nagroda w wysokości 50 tysięcy złotych. Zawalczy w nim 16 zawodników, część z nich znana jest z poprzednich edycji. W zawodach udział weźmie m.in. „Kostrześ” oraz „Maras”, który jest autorem najbrutalniejszego nokautu ostatniej gali.

Ponadto czekają na nas superfighty, w których zmierzą się kobiety. W main evencie zobaczymy debiutującą w nowej formule byłą mistrzynię świata w boksie Ewę Piątkowską. Przed nią trudne zadanie, gdyż zmierzy się z wyjątkowo silną Moniką „Waldek” Quandt-Rozmus.

Tym razem organizacja wprowadziła kilka istotnych zmian. Przede wszystkim dopasowano rozmiar stołu tak, żeby niżsi zawodnicy mogli sięgnąć swojego rywala. Ponadto zmiany w regulaminie dotyczą samych uderzeń. Tym razem nie zobaczymy ciosów nasadą, a jedynie z otwartej dłoni.

Sprawdź!  PunchDown 5 PPV - jak wykupić? Gdzie oglądać? Transmisja PPV

NAJMOCNIEJSZE LIŚCIE W HISTORII ORGANIZACJI PUNCHDOWN:

Odbierz darmowy dostęp PPV!

Galę PunchDown 5 możesz obejrzeć za darmo korzystając ze współpracy organizacji z bukmacherem TotalBet!

Zarejestruj się tutaj z kodem polecającym PUNCHDOWN5, dokonaj pełnej aktywacji konta i odbierz: 

  • kod PPV na galę PunchDown 5 (22 października),
  • Freebet 20 PLN
  • Freebet 4×5 PLN,
  • bonus powitalny do 5 000 PLN

Mało? Pewnie, że tak. Dodatkowo otrzymasz bezpieczny zakład aż do 200 PLN.

-> Otwórz konto tutaj i zgarnij darmowe PPV

Gdzie oglądać PunchDown 5?

Gala PunchDown 5 odbędzie się z udziałem publiczności w piątek, 22.10 o godz. 19:00 we Wrocławiu w klubie muzycznym Studio P1 The Next Level.

Bilety na galę wykupisz -> TUTAJ

Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo. Dostęp do piątej edycji PunchDown uzyskasz jedynie po wykupieniu subskrypcji -> PPV

PunchDown 5 – karta walk. Kto zawalczy? Lista zawodników

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.