FAME MMA

Tańcula o rewanżu z Murańskim: „Będę bił mocniej, jak to nie wystarczy, to go zduszę albo złamię mu rękę”

Podczas niedzielnej konferencji organizacja FAME ogłosiła prawdziwy hit. Już na kolejnej gali zobaczymy rewanżowe starcie Murański vs Tańcula.

Pierwszy pojedynek, który miał miejsce na FAME 10, mocno zaskoczył, jednak z tego względu, że o wyniku walki decydowali sędziowie. Wszyscy zainteresowani liczyli na nokaut. Niestety po pierwszej mocnej rundzie zawodnicy byli całkowicie bez sił.

Dodatkowo Tańcula mimo zwycięstwa stracił przytomność po walce i potrzebował pomocy lekarzy. Murański czuje się więc mentalnym zwycięzcą, natomiast jego rywal nie jest zadowolony z takiego przebiegu wydarzeń. Obaj zawodnicy potrzebują czegoś więcej, żeby zakończyć swój konflikt.

Tym razem nie zobaczyliśmy takich dymów, wyzwisk i obraźliwych słów jak przed pierwszym starciem. Mateusz Murański jest znacznie spokojniejszy, w dużym stopniu ze względu na to, że jego ojciec tym razem nie był zaangażowany w wymianę zdań pomiędzy zawodnikami. Sam bowiem stoczy walkę na Fame 13.

Murański podczas konferencji przyznał, że zamierza skończyć swojego przeciwnika przed czasem, gdyż uważa, że w tej organizacji nigdy nie wygra z nim na punkty. Zarzuca federacji stronnicze sędziowanie. Już po pierwszym starciu przekonywał, że to jego ręka powinna powędrować w górę.

Sprawdź!  Murański twierdzi, że Tańcula nie wygrał starcia na FAME 12! "Zadał mi 135 czystych uderzeń. Ta walka zakończyła się dyskwalifikacją"

Tańcula w rozmowie z mma.pl również oświadczył, że chce podkreślić swoją dominację i wygrać przez nokaut lub poddanie. Jest także gotowy doprowadzić do kontuzji przeciwnika, byle zwyciężyć przed czasem.

– Będę próbował go znokautować. Wiele podstawowych błędów, które u mnie występowały, zostały wyeliminowane. Pracuję nad wykończeniem ciosu. Te uderzenia są już celniejsze, mocniejsze. Myślę, że Marcin się przekonał, ponieważ dostał luźnego ciosa, a zawróciło mu w głowie. Będę bił mocniej, celniej, a jeśli to nie wystarczy, to go zduszę albo złamie mu rękę.

SPRAWDŹ KONFERENCJĘ FAME 12 – MATEUSZ MURAŃSKI VS ARKADIUSZ TAŃCULA:

Źródło: YouTube

Sprawdź!  "Popek" nie wróci już do MMA? "Kości połamały się jak domino. W takim przypadku..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.