High League

(VIDEO) Media trening Artur Szpilka vs Denis Załęcki przed walką na High League 4

Za nami media trening i oficjalne ważenie przed galą High League 4, podczas której dojdzie do wyczekiwanego pojedynku uznawanego za najlepszy freak fight tego roku.

W formule MMA Denis Załęcki zmierzy się z Arturem Szpilką. Dla obu zawodników będzie to drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Co ciekawe, początkowo faworytem był „Bad Boy”, jednak na godziny przed walką bukmacherzy stawiają go w roli dużego underdoga.

-> High League 4 obejrzysz TUTAJ!

Media trening przed High League 4 

Zawodnicy podczas wczorajszego wydarzenia mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. Wszyscy wiedzą jednak, że to najbardziej doświadczeni fighterzy, którzy tego wieczoru wejdą do klatki i stoją oni na wyższym poziomie od pozostałych uczestników gali High League 4.

Denis zaprezentował szybkie oraz bardzo silne serie ciosów, natomiast „Szpila” z uśmiechem na twarzy wyprowadził jedynie kilka uderzeń, po czym przyznał, że wszystko, co ma do pokazania, to zobaczymy w co-main evencie dzisiejszego wydarzenia.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  [VIDEO] Słynni policjanci manipulują wypowiedzią Załęckiego! "Taki człowiek jak Denis powinien być marginesem społecznym..."

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.