MMA VIP

(VIDEO) Najman podbija stawkę. Oferuje „Miśkowi z Nadarzyna” łańcuch… Ale tylko na jeden dzień! „Jak ze mną wygrasz, to będziesz mógł cały dzień w tym pochodzić”

Marcin Najman zamieścił na swoim kanale YouTube nagranie, na którym zwrócił się do swojego kolejnego rywala 60-letniego „Miśka z Nadarzyna”.

Były gangster ma zadebiutować w lutym 2022 roku. Wczoraj do sieci trafiła zapowiedź walki, a rywale stanęli twarzą w twarz. Mirosław Dąbrowski do debiutu w MMA zrzucił już 30 kilogramów. Natomiast Najman ogłosił, że do lutego zamierza zrobić kaloryfer i najlepszą formę od ostatnich 15 lat.

„El Testosteron” nawiązując do głośnej ostatnio afery łańcuchowej, sam postanowił podbić stawkę. Po gali FAME 12 social media „Popka” zalała fala komentarzy kibiców, którzy przypomnieli raperowi, że w ubiegłym roku obiecał Arkadiuszowi Tańculi złotą bransoletę, jeśli ten pokona Jacka Murańskiego.

Tak też się stało na ostatniej gali poznańskiej organizacji. Do starcia doszło w klatce rzymskiej i „Muran” przez cztery rundy cały czas przyjmował ciężkie ciosy. Ostatecznie przegrał przez dyskwalifikację.

„Popek” na swoich social mediach odniósł się do sprawy i uznał, że została wyjaśniona. Internauci twierdzą jednak, że jest inaczej i powinien dotrzymać słowa. Raper oświadczył, że temat złotej bransolety został zamknięty w momencie, gdy przeprosił Tańculę za nagranie i całą sprawę z Jackiem Murańskim.

Sprawdź!  Murański potwierdza pojedynek z Najmanem! "Walka się odbędzie. El Cholesterol zapraszam do klatki"

Teraz Marcin Najman, nawiązując do słów „Popka”, zwrócił się do swojego rywala i zaproponował mu łańcuch, ale tylko na jeden dzień.

Misiek, Misiek, Misiek. Naobiecywaliście z „Popkiem”, że dacie te bransolety Tańculi, jak wygra z Murańskim. To było oczywiste, jak to, że wstanie słońce. Natomiast ja mam inną propozycję.

Misiek, Misiek, jak ze mną wygrasz, to będziesz se mógł cały dzień pochodzić w tym łańcuchu. Dostajesz ten łańcuch, żebyś mógł sobie cały dzień w nim pochodzić. Ja dotrzymam słowa, także wszystko przed tobą. Bo dać, to ci mogę wyłącznie po łbie i to dostaniesz, natomiast to, do pochodzenia.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Najman miał walczyć z Wrzoskiem! Ostro o byłym mistrzu KSW: "Nie wiadomo, kiedy ostatni raz wygrał. Najbliżej było na hali z kibicem"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.