High League

(VIDEO) Najman nie przerwał przygotowań do High League 6! Zapewnia, że zawalczy i pokazuje treningi z bratem Pudzianowskiego

Marcin Najman opublikował kolejne nagranie z przygotowań do High League 6. Ponownie trenował z bratem swojego byłego rywala Mariusza Pudzianowskiego.

„El Testosteron” podczas marcowej gali w main evencie miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Niestety w związku z ostatnią tragedią, jaką była śmierć 29-letniego Mateusza Murańskiego, dojdzie do zmian na karcie walk. Najman potwierdził jednak, że zawalczy w nadchodzącym wydarzeniu.

Najman trenuje z Pudzianowskim przed High League 6

Z freak fighterem skontaktowali się dziennikarze redakcji sportowej Radia Zet. Poprosili zawodnika o komentarz, a ten przekazał, że na pewno zobaczymy go w klatce 18 marca. Nie wie jednak, kto będzie jego przeciwnikiem:

– Na pewno zawalczę na gali High League 6. Nie mam natomiast pewności, kto będzie rywalem. Opcji na stole jest kilka.

Najman jednak nie zwalnia i cały czas trenuje przed High League 6. Mogą być to jego najlepsze przygotowania od dłuższego czasu, gdyż wcześniej nie poświęcał im tak dużo czasu. Regularnie publikuje na swoich social mediach nagrania z treningów, pracy na tarczach czy sparingów.

Sprawdź!  "Don Diego" bez szans? Duża zmiana kursów przed walką z Janikowskim!

Ponownie miał okazję trenować z Dominikiem bratem Mariusza Pudzianowskiego, który jakiś czas temu zapowiedział, że również szykuje się do swojej pierwszej walki w klatce.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.