FAME MMAHigh League

Problemy ze zdrowiem Bonusa BGC! Po 7 porażkach kończy z freak fightami: „Dziękuję za wszystko. Wracam brać środki, które utrzymują mnie przy życiu”

Piotr Witczak znany jako „Bonus BGC” przekazał swoim kibicom, że ze względu na problemy ze zdrowiem jest zmuszony zakończyć przygodę ze sportami walki.

„Bonus BGC” swój pierwszy pojedynek stoczył jeszcze w 2014 roku. Przez kolejne 8 lat zanotował 7 porażek i tylko jedno zwycięstwo, kiedy to pokonał „BodyChrista”. W klatkach FAME, High League i MMA-VIP zmierzył się m.in. z Marcinem Najmanem, „Ztrolowanym”, „Japczanem” czy Damianem Naganą, przez którego został rozbity w ostatnim starciu.

„Bonus BGC” dziękuje kibicom za wsparcie

Ostatecznie Witczak postanowił zrezygnować z freak fightów. Jak wiemy, w ostatnim czasie miał problemy ze zdrowiem nie tylko fizycznym, ale przede wszystkim psychicznym. Przez pewien czas na swoich social mediach publikował wiele szokujących wpisów, których odbiorcy nie byli w stanie zrozumieć.

Teraz przekazał jednak, że to problemy z kręgosłupem sprawiły, że zdecydował się na freak fightową emeryturę, gdyż nie jest w stanie trenować zapasów. Na Instagramie zamieścił wpis, w którym wszystko wyjaśnił:

Miałby to być długi post, ale będzie krótki. Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do mojego rozwoju. Mojemu trenerze Marcinu Koniku, sponsorom głównie @katbax_recykling i innym. Zawalczyłem wspólnie 8 walk, 6 MMA, 2 walki K1.

Zdrowie dla mnie jest najważniejsze, a kręgosłup nie pozwala dalej ćwiczyć zapasów. Dziękuję to Wam kibicom za wszystko, co dla mnie zrobiliście te mega wrzawy na największych Arenach, dziękuję rodzinie, wracam brać środki antydepresyjne, które utrzymują mnie przy życiu .

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.