High League

(VIDEO) Młody Najman w akcji! Pokazał swoje walki z 1999 roku! „Techniki trochę mniej, ale ogień był”

Marcin Najman opublikował urywki z bokserskich pojedynków, które toczył 24 lata temu! Przypomniał swoje pierwsze amatorskie walki.

„El Testosteron” ma przed sobą jedno z najważniejszych starć w karierze freak fightera. W marcu powróci do klatki i na gali High League 6 zmierzy się z Jackiem Murańskim, który nie wygrał jeszcze żadnej walki i ma za sobą serię trzech porażek.

Młody Najman w akcji

Zanim Najman na stałe przeszedł do MMA, toczył walki w kickboxingu oraz boksie. W tej ostatniej formule ma na koncie 22 zawodowe starcia, w tym 15 zwycięstw. W 2008 roku bił się m.in. o międzynarodowe mistrzostwo Polski, ale przegrał przez TKO już w drugiej odsłonie, a tytuł trafił w ręce Andrzeja Wawrzyka.

Jako amator stoczył tylko 5 pojedynków i wygrał trzy z nich. Teraz postanowił przypomnieć tamte starcia, do których doszło w 1999 roku. W nagraniu, które opublikował na swoich social mediach, wyjaśnia:

– Tych walk w boksie stoczyłem 5 m.in. z Mariuszem Wachem, Karolem Nowińskim, Piotrem Hałoniem, jeszcze takim silnym zawodnikiem z Katowic. Bilans to trzy wygrane i dwie przegrane. Zacząłem od dwóch wygranych, potem była porażka, wygrana i porażka. Także stoczyłem 5 walk i to był koniec mojej amatorskiej przygody ze sportem.

W opisie na Twitterze przy udostępnionym materiale dodał – Mistrzostwa Polski w boksie. 1999 rok. Diablo był tego dnia po drugiej stronie drabinki w naszej wadze. Techniki trochę mniej, ale ogień był.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Gdzie oglądać walkę Krzysztofa Głowackiego? Transmisja Głowacki vs Riakporhe, karta walk, kursy bukmacherskie

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.