FAME MMA

(VIDEO) Murański po pierwszej operacji zapowiedział rewanż z Tańculą! „Nie wiem, co mogła przynieść 5 runda, ale wiem, co może przynieść rewanż…”

Jacek Murański na swoich social mediach zapowiedział, że w rewanżu z Arkadiuszem Tańculem będzie w pełni zdrowy i nie da rywalowi żadnych szans.

W słowa Jacka Murańskiego przestała wierzyć większość kibiców. Przed debiutem słyszeliśmy wiele historii z jego udziałem. Miał on również roznieść Tańculę w starciu na FAME 12. Tak się jednak nie stało. W klatce nie miał najmniejszych szans.

Przez cztery rundy Murański jedynie kilka razy kopnął Tańculę, ugryzł go i wielokrotnie złamał zasady pojedynku, za co w końcu został zdyskwalifikowany. Popisał się jednak dużą wytrzymałością, gdyż przez cały czas przyjmował mocne ciosy przeciwnika.

Po przegranej tłumaczył, że walczył z jedną sprawną kończyną. Miał mieć zerwany lewy biceps, zerwane więzadło w prawej nodze oraz kontuzję prawego łokcia.

Jacek oświadczył, że czekają go trzy operacje. Przeszedł już jedną, po której przekazał, że w rewanżu będzie w pełni zdrowy i gotowy na starcie z Arkadiuszem Tańculą.

Także tak to wyglądało jeszcze parę godzin temu. Już jest po pierwszej operacji zerwanego bicepsa lewej ręki. Jeszcze tylko czekające mnie dwie operacje, czyli więzadło w prawej nodze i łokieć ( artroskopia) i mogę wracać na… rewanż. Nie miałem czym atakować ani czym się bronić , jedyny mój oręż w tej walce to był CHARAKTER. Otrzymałem kilkadziesiąt czystych uderzeń i… dalej stałem dalej, byłem w boju – napisał na swoim Instagramie.

Sprawdź!  (VIDEO) Jacek Murański odpowiada na słowa "Wielkiego Bu" i trenera Maruszaka: „Jaki ban? Oczywiście, że trenuję w Gdańsku!”

Nie wiem, co mogła przynieść 5 runda, ale wiem, co może przynieść rewanż. Tańcula nie był w stanie skończyć mnie walczącego bez ręki, to co on jeszcze ponadto może mi zrobić… A moja odporność na uderzenia się nie zmieni – różnica będzie tylko taka , że rewanż to nie będzie walka , w którą wszedłem w miejsce kontuzjowanego syna @mateusz_muranski tym razem będę miał wszystkie sprawne kończyny…. – dodał.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.