High League

(VIDEO) Murański nie zrobił wagi i odda część wypłaty rywalowi! Gorąco na face-to-face przed High League 5!

Za nami oficjalne ważenie przed galą High League 5. Niestety kilku zawodnik nie wypełniło formalności i przekroczyło limit wagowy.

Już dzisiaj odbędzie się gala, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących zestawień. Zobaczymy nie tylko pojedynki freakowe, ale również walki sportowe, jak zestawienie zawodnika KSW Damiana Janikowskiego z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Face-to-face Murański vs Bomba

Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków jest starcie Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i dochodziło pomiędzy nimi do awantur. Między innymi na ostatniej konferencji „Scarface” uderzył rywala z liścia.

Wczoraj wzięli udział w oficjalnej ceremonii i ponownie stanęli twarzą w twarz. Jak się okazało, Murański nie zmieścił się w limicie wagowym. Postanowił jednak walczyć do końca i po czasie wypełnił limit. Mimo to musi oddać swojemu przeciwnikowi 15 procent wypłaty.

Poniżej znajdziesz nagranie z ważenia oraz face-to-face Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą:

Kursy bukmacherskie na High League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Kontrowersyjna aktywistka w High League! Maja Staśko podpisała kontrakt i niebawem zadebiutuje!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.