Elite Fighters

(VIDEO) Murański brutalnie nokautuje Mielonidasa w 1 rundzie! Wygrał dwie walki wieczoru na jednej gali!

Mateusz Murański mocno zszokował i na jednej gali Elite Fighters wygrał aż dwa main eventy! Drugie starcie zakończył brutalnym nokautem.

W pierwszym pojedynku zmierzył się z Warszawskim Dresikiem, z którym po wycieńczającej walce zwyciężył przez niejednogłośną decyzję. Zawodnik szybko zszedł do szatni odpocząć i przygotować się do kolejnego starcia.

Kilkadziesiąt minut po wygranej z Warszawskim Dresikiem Mateusz Murańskim wszedł do klatki ponownie. W dodatkowym main evencie zmierzył się z Mielonidasem, gdyż nie udało się dla niego znaleźć żadnego innego rywala.

MATEUSZ MURAŃSKI BRUTALNIE ZNOKAUTOWAŁ MIELONIDASA

Muran, który był już mocno zmęczony po pierwszej walce, tym razem nie zostawił niczego w rękach sędziów. Starcie zakończyło się już w pierwszej odsłonie, trwało zaledwie minute i 10 sekund!

Mielonidas w dziwny sposób próbował zablokować cios Murana. Jego ręce zostały odrzucone na bok i całkowicie odsłonięty został trafiony lewym cepem, po którym wylądował na twarzy. Zawodnik przez dłuższy czas leżał nieruchomo, a do klatki weszli lekarze.

Mateusz Murański nie tylko zwyciężył dwie walki wieczoru, ale także jest autorem najlepszego nokautu na gali Elite Fighters.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański prezentuje potężne uderzenia! "Szlifujemy bokserskie bomby atomowe"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.