UFC

(VIDEO) Mocna odpowiedź Gamrota na słowa Chandlera! „Przestań okłamywać wszystkich dookoła. Przebudź się w końcu po tym duszeniu”

Mateusz Gamrot odpowiedział Michaelowi Chandlerowi na ostatni wywiad, w którym Amerykanin odniósł się do wyzwań rzuconych w jego kierunku.

Były mistrz KSW za pośrednictwem social mediów kilkukrotnie zwracał się do Chandlera z propozycją pojedynku w klatce UFC. Ten jednak nigdy nie odpowiedział, gdyż nie jest tajemnicą, że celuje on wyłącznie w najgłośniejsze starcia, jak np. zestawienie z Conorem McGregorem.

Gamrot odpowiada Chandlerowi

W ostatnim odcinku podcastu Believe You Me były mistrz Bellatora został zapytany o wyzwanie rzucone przez Armana Tsarukyana. W odpowiedzi wspomniał nie tylko o zawodniku z Gruzji, ale także o Mateuszu Gamrocie:

Nie odpowiedziałem mu, bo nie widziałem żadnej jego walki. Nie chcę nikogo obrazić i nie mówię, że nie wiem, kim jest. Po prostu nie widziałem żadnego jego pojedynku. Wiem tyle, że bił się z Gamrotem, ale jego walk też nie oglądałem. Doceniam wyzwanie, sam też bym tak zrobił. Ale dzięki gościu, nie. Rozmawiamy o Conorze, o TUF-ie, więc myślicie, że obchodzi mnie jakiś Arman Tsarukyan z niemym „T” w nazwisku?

Na wypowiedź Chandlera szybko zareagował Gamrot, który wykorzystał okazję, aby pociągnąć temat potencjalnej walki. Polak na swoim Twitterze opublikował nagranie z programu, w którym Amerykanin typuje, że „Gamer” przegra z Jeremym Stephensem.

Sprawdź!  "Moja najbliższa walka już jest prawie dopięta" - Marcin Tybura zapowiada swój kolejny pojedynek w UFC

– Chandler przestań okłamywać wszystkich dookoła. Przebudź się w końcu po tym duszeniu i nie bój się walki. UFC w maju. Miami. Jazda!

Warto zaznaczyć, że zawodników dzielą tylko dwa miejsca w rankingu. Na ten moment Gamrot z bilansem 4-2 w oktagonie znajduje się na siódmej pozycji. Natomiast na piątej lokacie jest Amerykanin z rekordem 2 zwycięstw i 3 porażek.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.