KSW

(VIDEO) Owczarz unika walki z Czerwińską? Mocne słowa trenera! „To jest nadmuchany warszawski balonik. Ona nie jest fighterem”

Trener Emilii Czerwińskiej w ostatnim wywiadzie w mocnych słowach wypowiedział się na temat trenującej w WCA Karoliny Owczarz.

Zarówno Czerwińska, jak i Owczarz to zawodniczki KSW. Pierwsza z nich w okrągłej klatce stoczyła dwa wygrane pojedynki. Natomiast zawodniczka reprezentująca stołeczny klub w 7 walkach zanotowała 5 zwycięstw.

Trener Czerwińskiej mocno o Owczarz

Po ostatniej wygranej Czerwińska rzuciła wyzwanie Owczarz i na swoim Instagramie oświadczyła, że w kolejnym pojedynku chce zmierzyć się właśnie z nią:

– Kolejna walkę chciałabym stoczyć z Karolina Owczarz. Wyzywanie do pojedynku dziewczyn które debiutują w KSW jest komiczne. Ja jestem na tak – mój management zgłosił gotowość. Jestem gotowa – czekam na datę. Zróbmy te Twoje KO Show. Na samym początku w studiu była wypowiedz , że jak wygram z Sara z Chorwacji to ze mną zawalczysz.

Owczarz nie wyraziła chęci starcia, a do wymiany zdań doszło pomiędzy trenerami Czerwińskiej i menedżerem zawodniczki z Warszawy. Teraz o całą sprawę zapytany został Marcin Mencel, który w rozmowie z fansportu.pl w mocnych słowach wypowiedział się na temat Karoliny i nazwał ją nadmuchanym warszawskim balonikiem:

– Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Sara wygrał z Baczyńską i z Aitaną. Emilka wygrała z Eszer i z Sarą. Sara ogólnie była najmocniejsza w notowaniach w tej kategorii. Ja nie rozumiem, skoro Karolina Owczarz jest fighterem… Znaczy, ona nie jest fighterem, ja to mówię. To jest nadmuchany warszawski balonik i ja to będę wszystkim opowiadał. Tak uważam, to nie jest nic osobistego, ale dla mnie to nadmuchany balonik.

– Skoro wygrała, chce być fighterem, to z kim chcesz się bić? Z najlepszymi. Chcesz, żeby poziom sportowy szedł do góry, to idziesz do najlepszych. Chcesz bić się z najlepszymi na świecie, to idziesz do UFC. Karolinę Owczarz niestety w UFC jej raczej nie widzę, bo to nie ten poziom.

Emila wygrała dwie swoje walki, Karolina wygrała z Baczyńską, Sara przegrała, więc realnie to byłoby zestawić Emilię z Karoliną. Jak zawodnik kontraktowany w organizacji nie daje całkowicie odpowiedzi? Albo nie chce się bić. Nie wiem, co tam było z włodarzami rozbawiane.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  Wasilewski uważa, że Mamed nie zasługuje na miano wojownika! "To słowo jest zarezerwowane wyłącznie dla..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.