KSW

Znamy kursy na walkę Romanowski vs Paczuski! Bukmacherzy wskazali faworyta co-main eventu KSW 78

Już w najbliższą sobotę w Szczecinie dojdzie do pojedynku na szczycie kategorii średniej, który przybliży zwycięzcę do starcia o mistrzowski pas.

W walce wieczoru gali KSW 78 zobaczymy rewanż pomiędzy Michałem Materlą i Kendallem Grovem. Natomiast w co-main evencie drugi z reprezentantów klubu Berserker’s Team Tomasz Romanowski zmierzy się z niepokonanym Radosławem Paczuskim.

Gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie w aplikacji Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów. Miesięczny koszt abonamentu to 34 zł, a oprócz gal KSW możesz zobaczyć też wiele innych wydarzeń sportowych, filmy oraz seriale.

Bukmacherzy wskazali faworyta co-main eventu KSW 78

„Tommy”, którego wygrał 17 z 26 pojedynków ma za sobą dopiero jedną walkę w kategorii średniej, a mimo to już teraz zajmuje trzecią pozycję w rankingu KSW. Wcześniej bił się w dywizji półśredniej lub umownych limitach, gdyż miał problemy ze zrobieniem wagi. Postanowił jednak podbić kategorię średnią i jest przekonany, że od walki o pas dzieli go tylko zwycięstwo z Paczuskim.

Sprawdź!  Szymon Kołecki o walce z Akopem Szostakiem: „Są trzy powody, które mnie przekonały”

Rywal Romanowskiego jest znacznie mniej doświadczony, jeśli chodzi o MMA, gdyż stoczył dopiero pięć pojedynków. Wszystkie zwyciężył, a w czterech z nich wygrywał przed czasem. Ma jednak za sobą ponad 20 walk w kickboxingu i swoje starcia woli rozstrzygać w stójce.

Ostatni raz oglądaliśmy go w klatce na gali KSW 73, kiedy to już w pierwszej odsłonie mocnym lowkcickiem złamał nogę Jasonowi Radcliffe’owi, a chwilę później znokautował go prawym podbródkowym. Również Romanowski woli ma za sobą dobrą serię wygranych. Zwyciężył ostatnie cztery pojedynki, z czego dwukrotnie wygrywał przez TKO i raz ciężko znokautował Aleksandara Rakasa.

Kursy bukmacherskie na walkę Romanowski vs Paczuski

Walkę Michała Materli, jak i całą galę KSW 78 obstawisz bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA! Na sam początek dostajesz także 20 zł za rejestrację i 10 zł za pierwszy depozyt.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, natomiast ostatni to maksymalnie aż 300 zł, które Fortuna zwróci ci w przypadku przegranej.

Sprawdź!  Soldić o swojej przyszłości! Podjął ostateczną decyzję? "Z mojej perspektywy wygląda to tak..."

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.