The War

(VIDEO) Młody Gleba przed The War 2: „Jestem gotowy na każdego, który startuje. Biorę go i po prostu muszę zlikwidować”

Młody Gleba już w tę sobotę będzie miał okazję zadebiutować w zawodowej walce na gołe pięści. Zawodnik jest przekonany, że żaden rywal nie zrobi na nim wrażenia.

26-latek weźmie udział w turnieju 1vs1, którego stawką jest 50 tysięcy złotych. Fighter zamierza wygrać pieniądze, które wykorzysta na dalszy rozwój sportowy. W piątek na oficjalnej ceremonii pozna swojego rywala na ćwierćfinał, jednak zapewnia, że jest gotowy na każde wyzwanie i żaden z przeciwników nie zrobi na nim wrażenia.

Poza emocjonującymi walkami 1vs1 czeka nas również brutalny turniej 3vs3, w którym nagrodą jest 150 tysięcy złotych. Ponadto zobaczymy superfight oraz historyczne starcie trzyosobowych ekip kobiet.

Wszystkie informacje dotyczące zakupu PPV wraz z ceną pakietów znajdziesz tutaj – The War 2 – Gdzie oglądać? Transmisja gali online PPV

Młody Gleba zamierza udowodnić wszystkim, że jest fighterem, który nie cofnie się przed niczym. Zawodnik do klatki wyjdzie bez taktyki i nie będzie kalkulował.

– Nie ma w ogóle taktyki. Wychodzę, muszę wygrać, nie będę kalkulował. Wychodzę, nisko broda, wąsko ręce, idę i się biję – przyznał.

Sprawdź!  (VIDEO) Trevis na The War 2 zawalczy 1vs1 i 3vs3! "Ból przemija, chwała trwa wiecznie!"

Ja naprawdę jestem takim zawodnikiem, co idzie do przodu i nawet jak dostanie, to się nie cofa, więc na pewno dam z siebie wszystko. Wiem, że stać mnie na wiele i udowodnię to wszystkim, że idę do przodu, nie boję się wymiany, mam ciężkie ręce, dynamikę, szybkość, potrafię przyjąć. Myślę, że nikt kogo spotkam w swojej drabince, mnie nie zaskoczy i zgarnę wszystko.

Kto tam będzie, to go biorę i po prostu muszę go zlikwidować. Jestem gotowy na każdego, który startuje.

WYKUP DOSTĘP DO THE WAR 2 – TUTAJ

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Trening Denisa "Bad Boya" Załęckiego przed galą The War. W piątek odbędą się walki 3vs3 (VIDEO)

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *