MMA VIP

(VIDEO) „Misiek z Nadarzyna” odpowiada „Masie” i jego ochroniarzowi! „Ja chodzę z podniesionym czołem, a wy boicie się nawet…”

„Misiek z Nadarzyna” postanowił odpowiedzieć na mocny komentarz „Masy” i jego ochroniarza „Mięsniaka”, którzy zabrali głos po gali MMA-VIP 4.

Mirosław Dąbrowski ma za sobą debiut w sportach walki. Nie miał łatwego zdania, gdyż mimo że jego rywal Marcin Najman nie ma najlepszego rekordu, to wciąż jest znacznie bardziej doświadczony, ma na swoim koncie wiele pojedynków oraz jest znacznie młodszy.

„Misiek z Nadarzyna” zaskoczył jednak w pierwszej odsłonie, trafił kilka razy swojego rywala, a następnie przeleżał na nim rundę, próbując poddać. Po przerwie „El Testosteron” odwrócił losy pojedynku. Trafił rywala, a sędzia według wielu pośpieszył się z decyzją i zakończył walkę. Dąbrowski był naruszony, jednak nadal mógł bić się dalej, nie zobaczyliśmy żadnego nokdaunu, ani nokautu, tylko szybkie przerwanie po mocnym uderzeniu.

„Masa” i „Mięśniak” po gali MMA-VIP 4

Najpopularniejszy polski świadek koronny oraz jego ochroniarz skomentowali występ „Miśka z Nadarzyna”. Ani jeden, ani drugi nie szczędził ostrych słów. „Mięśniak” na swoim kanale YouTube zamieścił specjalnie nagranie, na którym m.in. powiedział:

– Mit knura z Tarnowa prysł i pozostał niesmak, no i kompromitacja, która będzie się za nim snuć jak smród po gaciach. Pół roku przygotowań i taki żenujący spektakl. A nie mówiłem, że to lamus? O komentarz poprosiłem ”Masę”, który długo nie mógł opanować się ze śmiechu po zobaczeniu tłuka, który jeszcze kilka miesięcy temu marzył stanąć z nim oko w oko. „Masa” skwitował go w dwóch zdaniach: „Żałosne widowisko. W kisielu by było zabawniej”

– Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że tylko strach nie pozwolił „Miśkowi” kontynuować chęci walki z „Masą”. Znając możliwości obydwu, jestem przekonany, że ten przeciwnik wpakowałby go na wózek inwalidzki. Moja rada dziadku Mirosławie, odpuść już sobie kozaczenie, bo nawet za młodu nie miałeś potencjału. Słowem, prawdziwy z Ciebie Dyzma intelektualny no i fizyczny.

„Misiek z Nadarzyna” odpowiada

Mirosław Dąbrowski zamieścił na swoim kanale YouTube kilkuminutowe nagranie, na którym w ostrych słowach wypowiedział się zarówno o „Masie”, jak i o „Mięsniaku”. Nie szczędził ostrych słów i powiedział:

Sprawdź!  Zawodnik MMA-VIP modlił się na Jasnej Górze w intencji ochrony przed konfidentami. Jackiewicz komentuje!

Mirosław Dąbrowski zamieścił na swoim kanale YouTube kilkuminutowe nagranie, na którym w ostrych słowach wypowiedział się zarówno o „Masie”, jak i o „Mięsniaku”. Nie szczędził ostrych słów i powiedział:

– Witam wszystkich. Chciałbym odnieść się trochę do tych wypowiedzi tego mięsnego giermka i masoniego zasranego, największego kapusia w Polsce od 95 roku. Także, cały czas się prują, próbują, atakują. Słuchajcie, oni po prostu szukają dziury w całym. Jak im ktoś po rajtach nie pociśnie, no to ku*wy później się źle czują, a jak ktoś poleci to fajnie, wtedy się onanizują, bo podnieca ich to. To są zwykłe prujdupki, które w ten sposób próbują się w ten sposób dotlenić. Zwykłe, marne dziurawce.

– Jeden ciągle w masce, tej mordy chyba sam się wstydzi. Nawet jak idzie do kibla to w tej masce. A ten drugi ku*wa mięsna panienka, no to cóż mogę powiedzieć. Chwali się tym, tamtym, nawet czytać nie umiesz durniu bez szkoły, pie***lisz, że jesteś stąd, stamtąd. Sam nie wiesz skąd, jesteś i czyj jesteś. W 90 roku Warszawą rządziłeś? Ku*wa miałeś 12 lat to, to co ty mogłeś rządzić (…).

Następnie przypomniał o wyzwaniu, jakie „Mięśniak” dostał od „Szlacheta” przez pewien czas mówiło się o potencjalnej walce, ale ten pierwszy nawet nie odpowiedział na wzywanie i ofertę.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Najman nokautuje Ryszarda Szczenę w 17 sekund!

– Ty ku*wa sterydku pier***ony. Zaraz znowu będziesz pisał, żeby usuwali moje nagrania. Jesteś zwykłą dzi*ką przeoraną. Dwa razy zostałeś przeorany ku*wo. Nie pruj się, dobrze wiesz, co to znaczy w więzieniu, jak kogoś przekopią. Jesteś bez honoru i bez ambicji (…). Walka, nie walka. Ch*j cię obchodzi jaka walka. Jak jesteś kozak, to wyjdź ty. Zobaczymy. Dziurę ci rozpier***i i tyle. „Szlachet” powiedział, że jak wytrzymasz pierwszą rundę, to daje tobie swoją gażę. No to dawaj, pokaż jaja, a nie się zasłaniasz.

Ostro wypowiedział się także o „Masie”, który jest jednym z pierwszych świadków koronnych w Polsce i pomógł w rozbiciu grupy pruszkowskiej. Poszedł na współpracę, aby uniknąć wysokiego wyroku, jednak po wsypaniu swoich byłych kolegów i wspólników, nadal nie zszedł z przestępczej drogi. Aktualnie toczą się przeciwko niemu sprawy oraz grozi mu pozbawienie wolności.

– Hejterskie rury, w ch*ju mam was. Specjalnie to nagrywam, żebyście widzieli. Szef wasz może tylko fajeczkę robić. Niech pokaże, co on potrafi, dziurawiec sterydowy. Nawet ku*wa policję posprzedawał, taki był gangster zasrany. Od 95 roku był konfidentem, to o czym my gadamy.

– Ja jeżdżę sam, jak gdzieś jadę, to każdy wie. Wchodzę z podniesionym czołem, a ty co robisz? Nawet do knajpy boisz się wyjść, jak idziesz to zamaskowany jeden z drugim. Tyle jesteście warci.

Całe nagranie znajdziecie poniżej:

Sprawdź!  Najman nie wytrzymał! W ostatnim wywiadzie puściły mu nerwy! Jest wściekły na Krzysztofa Stanowskiego

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.