Boks

Michał Cieślak vs. Lawrence Okolie. Artur Szpilka zaczepia mistrza WBO na Twitterze!

Lawrence Okolie już w ten weekend stanie do obrony pasa mistrzowskiego w walce z Michałem Cieślakiem. Anglika tymczasem na Twitterze zaczepił Artur Szpilka!

Cieślak vs Okolie. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online, kursy na walkę Cieślak vs. Okolie

Już w najbliższą niedzielę 27 lutego Michał Cieślak stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego kategorii junior ciężkiej organizacji WBO. Mistrz, Lawrence Okolie, to postać znana polskim pięściarzom. Popularny „The Sauce” wygrywał już w karierze z Łukaszem Rusiewiczem, Nikodemem Jeżewskim, czy przed niespełna rokiem z Krzysztofem Głowackim w walce o pas.

Okolie wspominał w wywiadach, że Polacy będą wymieniać się informacjami, by ułatwić i zapewnić Michałowi Cieślakowi zwycięstwo w Londynie. Anglik nie spodziewał się chyba jednak, że do gry wkroczy też… Artur Szpilka! Znany pięściarz zaczepił „The Sauce’a” za pośrednictwem Twittera. Nawiązał przy tym do swojej słynnej wypowiedzi przed pojedynkiem z Deontay’em Wilderem.

Lawrence, zostaniesz zdetronizowany w sobotę, niedzielę; na pewno w niedzielę

Mistrzowi kategorii junior ciężkiej nie jest jednak obcy trash talk, więc dość szybko odpowiedział „Szpili”. Przypomniał przy tym KO, które polskiemu pięściarzowi wagi ciężkiej zaserwował Derek Chisora.

Lol. Zmiażdżyłbym cię. Ale szanuję mojego przeciwnika i to na nim się skupiam. Nic innego oprócz tej niedzieli się nie liczy.

Karta walk: Michał Cieślak vs Lawrence Okolie. Kto zawalczy na gali Londynie? Kursy bukmacherskie

Artur Szpilka chciał jednak mieć ostatnie słowo. Przyznał, że faktycznie przegrał z Chisorą w 2019 roku, jednak podobny koniec czeka „The Sauce’a” już 27 lutego na gali, która odbędzie się w O2 Arena w Londynie.

Chisora skopał mi dupę. Taki jest boks, ale mówię ci, że pójdziesz spać z rąk Michała w tę niedzielę. Dobranoc.

Już przed kilkoma tygodniami Lawrence Okolie wspomniał o Arturze Szpilce w jednym z wywiadów. Anglik stwierdził wówczas, że znokautuje Michała Cieślaka w ten sam sposób, co Deontay Wilder popularnego „Szpilę”.

Sprawdź!  Tyson zapomniał o swoich gołębiach? Handlarz ujawnia kulisy spotkania z legendą boksu

Cena za dostęp do gali Michał Cieślak vs Lawrence Okolie to 7,99 zł/miesięcznie. Ze subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie, nawet po zakończonej gali.

Źródło: Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.