High League

Artur Szpilka odpowiada na słowa „Don Diego”! Dojdzie do walki w KSW? ” Do zobaczenia, ale póki co…”

Artur Szpilka postanowił odpowiedzieć na ostatnie nagranie Mateusza Kubiszyna, który wspomniał o potencjalnym pojedynku z byłym pięściarzem.

„Szpila” ma za sobą dwa pojedynki w formule MMA. Zadebiutował na gali KSW 71 i przed czasem rozprawił się z Siergiejem Radczenką. Po raz drugi Artur wszedł do klatki w minioną sobotę podczas High League 4 i zawalczył w co-main evencie freakowego wydarzenia.

Artur Szpilka odpowiada Mateuszowi Kubiszynowi

Tym razem zmierzył się z Denisem Załęckim, z którym wygrał w pierwszej rundzie po tym, jak walka została przerwana ze względu na kontuzję rywala. Co ciekawe, Szpilka przed starciem wyjaśniał, że gdy dostał propozycję, początkowo nie chciał walczyć z „Bad Boyem”.

Zawodnicy byli w dobrych relacjach i pojedynek w klatce nie wydawał się interesującym pomysłem. Ostatecznie jednak zostali przekonani przez włodarzy High League, ale Szpilka kilkukrotnie podkreślał, że wolałby zmierzyć się z Mateuszem Kubiszynem, który w ostatnim starciu pokonał Denisa.

Teraz na swoich social mediach „Don Diego” podsumował co-main event gali High League 4 i przyznał, że chciałby zmierzyć się przyszłości ze Szpilką:

– Mam nadzieje, że nie będą kombinować z rewanżem i dojdzie do walki mojej z Arturem. Bardzo bym tego chciał, sam Artur mówił, że wolałby ze mną, niż z Denisem.

Były pięściarz odpowiedział w komentarzu na Instagramie i wyjaśnił, że jest zainteresowany takim zestawieniem, jednak musiałby do niego dojść w KSW. Artur nie ukrywa, że freak fighty to nie jego świat i znacznie bardziej woli prawdziwy sport od tego, co możemy oglądać m.in. na konferencjach przed galami.

Sprawdź!  Alan o zakładzie z Dawidem Załęckim: "Taką aferę zrobił, że to było nie na miejscu. Na raty zrobił badania, ja na raty przelałem"

– Ja też jestem chętny 😉 Szanuję za osiągnięcia sportowo sztos 🤝do zobaczenia, ale póki co walczę w KSW, ale może w KSW ?😉

Komentarz Szpilki znajdziecie pod poniższym postem „Don Diego”:

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.