High League

Artur Szpilka odpowiada na słowa „Don Diego”! Dojdzie do walki w KSW? ” Do zobaczenia, ale póki co…”

Artur Szpilka postanowił odpowiedzieć na ostatnie nagranie Mateusza Kubiszyna, który wspomniał o potencjalnym pojedynku z byłym pięściarzem.

„Szpila” ma za sobą dwa pojedynki w formule MMA. Zadebiutował na gali KSW 71 i przed czasem rozprawił się z Siergiejem Radczenką. Po raz drugi Artur wszedł do klatki w minioną sobotę podczas High League 4 i zawalczył w co-main evencie freakowego wydarzenia.

Artur Szpilka odpowiada Mateuszowi Kubiszynowi

Tym razem zmierzył się z Denisem Załęckim, z którym wygrał w pierwszej rundzie po tym, jak walka została przerwana ze względu na kontuzję rywala. Co ciekawe, Szpilka przed starciem wyjaśniał, że gdy dostał propozycję, początkowo nie chciał walczyć z „Bad Boyem”.

Zawodnicy byli w dobrych relacjach i pojedynek w klatce nie wydawał się interesującym pomysłem. Ostatecznie jednak zostali przekonani przez włodarzy High League, ale Szpilka kilkukrotnie podkreślał, że wolałby zmierzyć się z Mateuszem Kubiszynem, który w ostatnim starciu pokonał Denisa.

Teraz na swoich social mediach „Don Diego” podsumował co-main event gali High League 4 i przyznał, że chciałby zmierzyć się przyszłości ze Szpilką:

Sprawdź!  (VIDEO) Trener Raubo o zmarnowanym potencjale Szpilki: "Talent, który rzadko się spotyka. Na zawodowstwie mógłby zarabiać nie mniej niż wielkie gwiazdy - Usyk, Fury, Joshua"

– Mam nadzieje, że nie będą kombinować z rewanżem i dojdzie do walki mojej z Arturem. Bardzo bym tego chciał, sam Artur mówił, że wolałby ze mną, niż z Denisem.

Były pięściarz odpowiedział w komentarzu na Instagramie i wyjaśnił, że jest zainteresowany takim zestawieniem, jednak musiałby do niego dojść w KSW. Artur nie ukrywa, że freak fighty to nie jego świat i znacznie bardziej woli prawdziwy sport od tego, co możemy oglądać m.in. na konferencjach przed galami.

– Ja też jestem chętny 😉 Szanuję za osiągnięcia sportowo sztos 🤝do zobaczenia, ale póki co walczę w KSW, ale może w KSW ?😉

Komentarz Szpilki znajdziecie pod poniższym postem „Don Diego”:

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Szeliga po walce podszedł do Denisa Załęckiego! Padła jasna deklaracja! "Możemy zawalczyć"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.