FAME MMA

(VIDEO) „Szalony Reporter” chce negocjować warunki walki z Murańskim! „Dobrze, że się w kółku dla chomika nie bijemy!”

Już 26 sierpnia dojdzie do gali FAME 15. Kolejne show największej freak fightowej organizacji w Polsce odbędzie się w Łodzi, a po pierwszej konferencji prasowej przed wydarzeniem poznaliśmy prawdopodobnie kolejne zestawienie!

Mowa tu o pojedynku „Szalony Reporter” vs. Jacek Murański. Kolega Arkadiusza Tańculi i współprowadzący program Szalony Tańcula miał być jedynie zastępstwem, jeśli „Aory” po walce z Mateuszem Murańskim nie zostałby dopuszczony do starcie ze starszym „Muranem”.

Pan Jacek tymczasem na konferencji, jak sam to określił, podbił stawkę. Freak fighter zaproponował włodarzom, by na zbliżającej się gali Fame 15 tak, czy siak stoczył dwa pojedynki – z Tańculą oraz „Szalonym Reporterem”. Obecni na swoich miejscach „Boxdel” i Wojciech Gola dali zielone światło.

„Szalony Rerporter” będzie negocjował warunki?

Tomasz Matysiak, gdyż tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko „Szalonego Reportera”, zgodził się na wszystko podczas konferencji, choć… sam przyznawał, że nie do końca wie, na co się zgadza. W rozmowie z Fansportu TV ocenił jakie ma szanse w tym pojedynku i wyśmiał wymysły Jacka Murańskiego.

Sprawdź!  Denis Załęcki proponuje starcie 2vs2! Razem ze swoim ojcem chce zawalczyć z Muańskimi! "Taka walka nie trwałaby dłużej niż 20-30 sekund"

– Sto procent! Będą łokcie, mała klatka, k***wa… On w ogóle, to pajacowanie… Wiesz, Klatka dla chomika, k***wa. Dobrze, że się w kółku dla chomika nie bijemy! Wszyscy się biją w oktagonie, to on chce małą klatkę.

Nowy zawodnik Fame MMA chciałby ponownej rozmowy z włodarzami federacji. Jak sam przyznał umowa, którą zawarli tyczyła się zastępstwa za Arka Tańculę, do czego mogło w ogóle nie dojść. Tymczasem okazuje się jednak, że „Szalony Reporter” na pewno stoczy pojedynek na FAME 15.

Ja bym teraz też chciał to renegocjować. Bo ja miałem kontrakt z federacją, że wchodzę po Arku. Dlatego ja nie mogłem zmieniać tych zasad. No bo i tak budują tę klatkę, bo ma wyjść Arek, a jak nie może Arek to wchodzę ja.

A teraz jak mam wyjść tak czy owak to nie wiem, czy będę mógł coś zmienić, czy coś. Bo wiesz, ja bym najchętniej bił się w dużych rękawicach i w stójce. Nie jestem fighterem, nie trenuję, a tam są dość brutalne zasady. Nie mówię, czy dam radę, czy nie, ale można tam, k***wa, doznać mocnej kontuzji.

Kursy bukmacherskie na walkę Jacek Murański vs „Szalony Reporter”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Koszmarna kontuzja Wrzoska po 40 sekundach walki! Sędzia przerwał pojedynek!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.