FAME MMA

Media trening Norman Parke vs Don Kasjo. Kto jest w lepszej formie przed FAME MMA 10? [WIDEO]

Za nami media trening przed galą FAME MMA 10. Już w sobotę o 19:30 rozpocznie się jubileuszowa gala FAME MMA, na której w walce wieczoru zmierzy się były zawodnik UFC Norman Parke, a jego rywalem będzie Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Łącznie na karcie walk zobaczymy dziesięć walk. Fani czekają na pojedynek Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim, czy też powrót Amadeusza Ferrariego. O mistrzowski pas zawalczy narzeczona Artura Szpilki – Kamila Wybrańczyk zmierzy się z Martą Linkiewicz.

Właściciele FAME MMA zaznaczają, że jutrzejsze wydarzenie będzie czymś czego w Polsce jeszcze nie było!

To będzie najbardziej widowiskowa gala, chciałbym powiedzieć, że jaka powstała w Polsce. Nigdy nie mieliśmy wydarzenia, że przyjeżdżałoby elementów tyle, bo będzie 20 tirów. Scenografia jest tak rozbudowana, to co jest przygotowane, mam nadzieję, że widzowie to docenią i tą całą ciężką pracę.” – powiedział Wojtek Gola i Boxdel na Kanale Sportowym.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

Sprawdź!  Jacek Murański po walce syna z Tańculą. "Taki był gameplan. Poszło jeszcze lepiej, bo wyjechał do szpitala" (WIDEO)

WYKUP PPV – TUTAJ

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *