MMA VIP

(VIDEO) Marcin Najman nokautuje Ryszarda Szczenę w 17 sekund!

Za nami gala MMA-VIP 3, na której do klatki powrócił sam Marcin Najman. Zawodnik zrobił sobie krótką emeryturę, jednak zdecydował, że to jeszcze nie czas na kończenie kariery. Dla tych, którzy przeoczyli Najman zna już swojego kolejnego rywala, a będzie nim… Jacek Murański! Walka odbędzie się w styczniu. O tym przeczytasz tutaj: (VIDEO) Wiemy z kim zawalczy Jacek Murański! Walka bez limitu czasowego na gołe pięści!

„El Testosteron” w lutym tego roku zmierzył się z „Taxi Złotówą” na debiutanckiej gali MMA-VIP. Po przegranej przez TKO w drugiej rundzie zdecydował się na to by, przejść na sportową emeryturę z rekordem 6 porażek i 3 zwycięstw. Wielokrotnie zapewniał, że to jego ostateczna decyzja i więcej nie zobaczymy go w klatce.

Długo nie musieliśmy czekać, aż pojawiły się pierwsze przypuszczenia, że Najman niedługo powróci do MMA. „El Testosteron” miał zawalczyć m.in. z Jackiem Murańskim, przyjął również wyzwanie od prezesa FEN oraz proponował rewanż Bonusowi BGC.

Najpierw jednak zmierzył się z Ryszardem Dąbrowskim znanym jako „Szczena”. Dla freakfightera była to druga walka w karierze. Pierwszą zwyciężył po tym, jak jego rywal „Psychotrop” nie był w stanie kontynuować starcia z powodu kontuzji.

Sprawdź!  Jacek Murański potwierdza, że zawalczy z El Testosteronem na MMA-VIP 3! Najman odpowiada: "Dostaniesz na dziurę i skończy się twoje wątpliwe 5 minut sławy konusie"

Co ciekawe, jakiś czas temu „Szczena” został zatrzymany przez policję i istniała szansa, że walka z Najmanem się nie odbędzie. Wówczas „El Testosteron” zaapelował do sądu. Oświadczył, że walka będzie największym wyrokiem, jaki można wymierzyć za czyny Dąbrowskiego.

Dzień przed walką doszło nawet do konfrontacji pomiędzy zawodnikami. „Szczena” nazwał Najmana „grubą świnią”. W odpowiedzi przeciwnik wdał się z nim w przepychanki i wymierzył mu mocnego liścia, wygrywając pierwsze nieoficjalne starcie poza klatką.

„Solidnie przepracowałem trzy tygodnie przed walką” – powiedział Najman przed walką. „Nikt nie wie jak się to wszystko zakończy, ale zrobię wszystko aby wygrać” – zapewnił na początku transmisji.

Najman vs Szczena walka

Nie trwało to długo. Marcin Najman w 17 sekund znokautował Ryszarda Dąbrowskiego.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *