Brave CF

(VIDEO) Marcin Bandel został mistrzem Brave CF! „Bomba” poddał rywala w 90 sekund!

Skazywany na porażkę Marcin Bandel nie dał najmniejszych szans Ismailowi Naurdievowi w walce o pas kategorii super półśredniej! Pojedynek odbył się wczoraj na gali Brave CF 63.

Obaj zawodnicy mają za sobą walki w UFC, choć dzieli ich aż 7 lat różnicy. Polak z największą federacją MMA na świecie pożegnał się już po 2. porażkach z rzędu, zaś Austriak stoczył tam 4 pojedynki i z odszedł z rekordem 2-2.

Fighterzy spotkali się wczorajszego wieczora w main evencie gali Brave CF 63, która miała miejsce w mieście Isa Town w Bahrajnie. Stawką był pas mistrzowski kategorii super półśredniej. Obaj zmieścili się w limicie wagowym, który wynosi 175 funtów/79,4 kg. Polak dzień wcześniej wniósł na wagę równo 79 kg, zaś „The Austrian Wonderboy” – 79,3 kg.

Marcin Bandel już od pierwszych sekund zaczął wywierać presję na Naurdievie. Austriak odpowiedział niskim kopnięciem, Polak był niestety niecelny w swoich atakach, ale udało mu się docisnąć przeciwnika, który wylądował plecami do siatki. „The Austrian Wonderboy” wrócił na środek klatki i coraz częściej trafiał „Bombę”. Marcin odpowiedział prawym, ale zainkasował mocny cios w kontrze, po którym się wycofał.

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA. Awans Przybysza i Pawlaka. Bartosiński nowym liderem w wadze półśredniej. Debiut Bandla i Książkiewicza.

Naurdiev niczym drapieżnik zaatakował ranną ofiarę, jednak Bandel znakomicie odpowiedział lewym sierpem, dokładając kombinację lewy-prawy, po której „The Austrian Wonderboy” wylądował na macie. „Bomba” wskoczył za plecy urodzonego w Czeczenii Austriaka i zapiął ciasną balachę, po której Ismail Naurdiev był zmuszony odklepać!

Tym samym Marcin Bandel został NOWYM mistrzem kategorii super półśredniej federacji Brave CF!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.